Nawóz Leaf Coat dawkowanie i opis działania 0
Nawóz Leaf Coat dawkowanie i opis działania

Nawóz Leaf Coat dawkowanie

Leaf Coat pomaga zapobiegać utracie nadmiernej ilości wody poprzez parowanie, znakomicie sprawdza się w zbyt gorącej (ponad 28 stopni Celsjusza) i wilgotnej atmosferze. Naturalna warstwa lateksowa chroni także przed zimnem, pomagając utrzymać temperaturę liści. W ciągu kilku godzin od nałożenia na liściach tworzy się elastyczna warstwa o grubości 1,5 mikrona. Jej korzystne działanie utrzymuje się nawet do dwóch tygodni. Po tym okresie zostaje naturalnie rozłożona światłem słonecznym.

Stosowanie preparatu podczas upraw typu outdoor może zaoszczędzić nam wiele pracy i nerwów. W przeciwieństwie do toksycznych i syntetycznych produktów Leaf Coat nie wpływa na smak owoców i jest bezpieczną alternatywą.

Nie ma potrzeby rozcieńczenia preparatu z wodą. Wystarczy rozpylać Leaf Coat bezpośrednio z butelki na liście oraz kwiaty i powtarzać to 2x w tygodniu, aż do ostatnich dwóch tygodni przed zbiorem. Butelki wyposażone są w rozpylacze (0,5l). Należy pamiętać, aby stosować preparat najlepiej rano lub wieczorem, aby uniknąć kontaktu z pełnym słońcem. Ten w 100% organiczny produkt stworzony został w szczególności na outdoor, lecz pomaga także w ciężkich warunkach podczas uprawy indoor (zbyt wysoka temperatura lub wilgotność, grzyby).

Polecamy Leaf Coat wszystkim, którzy pragną, aby ich rośliny były zdrowe, silne i odporne nawet podczas upałów czy permanentnych deszczów.

Preparat dostępny w naszym sklepie we wszystkich możliwych pojemnościach, zapraszamy!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium