Zasilacz do HPS 0
Zasilacz do HPS

Zasilacz do HPS

Zasilacz cyfrowy/elektroniczny to opcja numer 1. Dzięki takiemu zasilaczowi możemy zmieniać pobór prądu przez żarówkę. Zwykle balasty elektroniczne posiadają przełącznik mocy od 250W przez 400W do 600W lub 660W. Używając żarówki HPS 600W możemy wystartować np. na 250W, a następnie zwiększać pobór mocy. Jest to spora oszczędność na energii elektrycznej. Ponadto zasilacze te wytwarzają niewiele ciepła, są łatwe w podłączeniu i użytkowaniu. 


Zasilacze półcyfrowe oraz magnetyczne są dedykowane dla danej mocy. Także nie możemy zmieniać poboru mocy podczas naświetlania. Należy dodać, że zasilacze magnetyczne są o wiele cięższe od elektronicznych, a także wytwarzają sporo ciepła. Podłączenie najczęściej wymaga wpięcia się do kostki, co może być problematyczne dla mniej doświadczonych. Ich zaletą jest zdecydowanie cena, gdyż są przeciętnie dwukrotnie tańsze od swoich elektronicznych odpowiedników.


Zapraszamy do naszej oferty zasilaczy do HPS. Chętnie pomożemy w doborze balastu na naszym czacie w dni powszednie w godzinach 9:30-16:30.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium