Advanced Nutrients Bud Ignitor

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 88,00 zł 88.00
ilość szt.
Zyskujesz 17 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Advanced Nutrients
Kod produktu: 0A92-79117_2011

Opis

Stosując ten nawóz zobaczysz jak twoje rośliny zaczynają produkować szybciej i więcej łodyg z dużymi pąkami kwiatów. Przy użyciu Bud Ignitor otrzymasz nagrodę w postaci dodatkowych łodyg z większym kwiatostanem na całej roślinie, zacznij używać Bud Ignitor od razu w fazie zakwitania, by stworzyć bardziej dorodną roślinę.

Bud Ignitor zawiera odpowiednią zawartość fosforu, potasu i innych składników, dzięki czemu powiększa rośliny. Dodaje się go zaraz po przełączeniu oświetlenia na fazę kwitnienia.

Dawkowanie: 2ml / 1L wody - w pierwszych dwóch tygodniach kwitnienia.

 

Przyzwyczajenie się do zoptymalizowanych zbiorów jest przyjemnością dla Wszystkich.
Najnowsze informacje w świecie hydroponiki donoszą, iż można teraz zwiększyć wzrost rośliny, nie przejmując się dużo większą mocą kwitnienia. W przeszłości, każdy uruchamiał genetyczny zegar rośliny przez nagłe przestawienie ich w 12-godzinny cykl światła i poprzez zmianę rodzaju nawozu na odpowiedni dla zakwitających roślin. Wszystko to jest użyteczne, ale naukowcy odkryli coś jeszcze bardziej prostego.
Sekretem jest zapewnienie roślinom specjalnie skonfigurowanego składu nawozów, który zawiera: węglan potasu, fosforan potasu, siarczan potasu i inne ko faktory, potrzebne w ciągu pierwszych dwóch tygodni fazy kwitnienia.


Bud Ignitor powoduje zupełnie nowe kwiaty na łodygach! Twoje rośliny absolutnie zmaksymalizują kwitnienie na łodygach, kiedy zapewnisz im specjalistyczne odżywianie w okresie wczesnej fazy kwitnienia. Dzięki temu rośliny wybijają się ku górze, a produkcja młodych kwiatostanów wywoła przemiany materii i maksymalizację wytwarzających się łodyg. W wyniku tego otrzymasz więcej kwiatów. Średnio jest to ok. 30-55% w wypadku dodania Bud Ignitora aż 70-100% łodyg ukażą szczyty w ciągu dwóch tygodni kwitnienia. W chwili gdy okres kwitnienia sięgnie kolejnej fazy, zauważysz, że łodygi zapełnią się gęstymi szczytami, które pną się praktycznie na całej ich długości, pokrywając je przepięknymi kryształami!

Korzystając z Bud Ignitor, uzyskasz oszałamiające rośliny, pełny bukiet kwiatów pnących się od góry do dołu łodygi, będzie to bardzo przyjemny widok dla Twojego oka.

W momencie, kiedy dodasz tą pożywkę, rośliny reagując na nią, zwiększą swoją objętość, stworzą maksymalną ilość miejsc pączkowania. Dzięki Bud Ignitorowi spędzisz mniej czasu i wydasz mniej pieniędzy, a uzyskasz lepszy plon.
Dowód na to jest zapisany w liczbach. Przy optymalnym początku kwitnienia, efektywniej wykorzystasz możliwości swojego grow-rooma i zaskoczysz się obfitym zbiorem.

Czego rośliny naprawdę potrzebują?

Większość nawozów na kwitnienie posiada dużo potasu i azotu, zapewniając jednocześnie za wiele fosforu w zbyt późnym okresie zakwitania. Obejmuje to również stymulatory dla kwiatów, używane od podstawy jako główna baza nawozów. Czy wiesz, że badania naukowe z tysięcy próbek tkanek różnych rodzajów roślin w rozwoju ukazują, że jeśli nie dostarczysz odpowiednich ilości i właściwego typy potasu i fosforu, szczególnie w fazie rozkwitu, utworzysz stały deficyt, który obniży rozmiar zbiorów, bez względu na to, co zrobisz później?


Gdy miną dwa pierwsze tygodnie Twoja roślina nie będzie produkowała więcej spotów z pączkami. Szybko zobaczysz dlaczego wczesne użycie Bud Ignitor jest ważnym elementem układanki aby zmaksymalizować późniejsze czynnosći.

POMÓŻ ROŚLINOM ZACHOWAĆ POTAS I FOSFOR DLA ZWIĘKSZENIA PRODUKCJI KWIATÓW.

Rośliny są mądre. Przechowują we wczesnych fazach potas i fosfor w dodatkowych strukturach kwiatowych i w innych tkankach. Powodują również stwarzanie przez system korzeniowy dodatkowych cytokinin, co wzbogaca kwiaty w fazie kwitnienia

Co sprawia, że jest on tak wyjątkowy? Jest to sytuacja w której wasze rośliny posiadają zapasowy dopalacz do wykorzystania przy produkowaniu większej ilości szczytów o maksymalnym stężeniu żywicy. Chciałbym, aby teraz wszyscy skoncentrowali się na tym, co powiedziałem, gdyż jest to bardzo ważne dla Was: Bud Ignitor stwarza dodatkowe rezerwy potasu i fosforu, które bezpośrednio karmią roślinę, a wówczas dojrzewające pąki pęcznieją i pokrywają się tłustą żywicą.


Jeśli masz ochotę rozwinąć swoja uprawę, by stała się bardziej korzystna, użyj Bud Ignitor wraz z naszym Boosterem, specyficznym dla fazy rozkwitu jak Big Bud, Bud Candy, oraz Overdrive. Jest to kompletny zbiór paliwa dla roślin w każdym ogrodzie. Wszyscy pokochają widok łodyg produkujących napęczniałe kwiaty gotowe do zbiorów, kiedy użyjesz Bud Ignitor.

 

Dane techniczne

Rodzaj płynny
Typ mineralny
Przeznaczenie Na kwitnienie

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium