Advanced Nutrients jest powszechnie uważana za jedną z najbardziej wpływowych marek konopi na świecie. W 1999 roku firma zrewolucjonizowała naukę o konopiach indyjskich, opracowując pierwszy kompletny system składników odżywczych zaprojektowany specjalnie dla rodzajów roślin, które uprawiasz. 

Prowadzona przez założyciela i dyrektora generalnego BigMike Straumietis, firma zatrudnia duży i zróżnicowany zespół doktorantów. Naukowcy przeprowadzili  przez 15 lat gro licencjonowanych badań, aby odkryć prawdziwy potencjał genetyczny tej rośliny. Rezultatem jest szerokie spektrum produktów nowej generacji, które odżywiają każdą fazę cyklu uprawy, od nasion do zbioru. 

Każdy składnik systemu Advanced Nutrients odgrywa określoną rolę, na przykład poprawia przyswajanie składników odżywczych, dostarcza pożytecznych organicznych bakterii, które przywracają naturalną równowagę gleby, a także formuły ukorzeniania i kwitnienia, które są w 100% bezpieczne dla środowiska. Linia jest niezbędna dla hodowców, którzy chcą zoptymalizować swoje działania, dzięki najwyższej jakości składnikom odżywczym i technikom popartym naukowo. 

Dzięki tak wszechstronnemu podejściu do uprawy konopi, Advanced Nutrients służyło jako marka składników odżywczych dla najlepszych hodowców w 107 krajach i wciąż rośnie, a wielu zdobywców pucharów konopi indyjskich reklamuje produkty firmy jako podstawowy schemat karmienia stojący za sukcesem ich roślin. 

Oprócz stosowania najwyższej jakości składników, ścisłej kontroli jakości i automatycznych zabezpieczeń podczas produkcji, każdy produkt jest objęty niezrównaną 100% gwarancją wydajności. Dowiedz się więcej na stronie www.advancednutrients.com.

Advanced Nutrients

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium