Dimlux Maxi Controler Evo 1.2 - kontroler klimatu

Dostępność: brak towaru
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 1 279,00 zł 1279.00
ilość szt.
Zyskujesz 255 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dimlux
Kod produktu: 98E2-7989D

Opis

Dimlux Maxi Control Evo - ten rewolucyjny kontroler może sterować do 160 zasilaczy i może być rozbudowywany za pomocą różnych czujników. 

Nie ma potrzeby stosowania tablic przyłączeniowych, kontrolera CO 2 ani timera! Podłącz reflektory Dimlux bezpośrednio do gniazdka ściennego. Za pomocą kontrolera Maxi wystarczy ustawić czas włączania / wyłączania i zestaw jest gotowy do pracy. Możesz ustawić żądaną jasność za pomocą klawiszy + i -.

Dzięki Dimlux Maxi Control Evo chroń swoje rośliny przed wysokimi temperaturami!

Maxi Controller Evo 1.2 pozwala chronić rośliny przed wysoką temperaturą. Kontroler Maxi znajdzie idealną równowagę pomiędzy oświetleniem a systemem wentylacyjnym, nawet jeśli system wentylacyjny jest wadliwy. Kontroler Maxi obniży poziom oświetlenia, aby obniżyć temperaturę.

Dzięki czujnikowi (opcjonalnie) możesz utrzymać stałą fotosyntezę w swojej hodowli. Czujnik będzie dążył do zachowania równowagi między nadejściem wody do korzeni a transpiracją, którą roślina wytwarza. Czujnik może również wykryć temperaturę rośliny, aby wysłać sygnał do statecznika, a tym samym w najlepszym razie wyregulować temperaturę.

MaxiController, współpracując z kompletnym zestawem Dimlux , pozwoli ci symulować świt i zmierzch, aby stworzyć twoim roślinom warunki najbliższe naturalnym.

Kontrola CO 2 (opcjonalnie) będzie miała za zadanie inteligentnie sterować działaniem dwutlenku węgla obecnym w pomieszczeniu.

Używanie zasilaczy DimLux z kontrolerem Maxi umożliwia podłączenie DimLux bezpośrednio do gniazdka ściennego bez potrzeby korzystania z przekaźnika, jednostki opóźniającej lub przełącznika czasowego - co pozwala zaoszczędzić na kosztach. DimLux kontrolowany przez kontroler Maxi jest jedynym na rynku (cyfrowym) statecznikiem, który nie musi wykorzystywać prądu rozruchowego.

Prądy początkowe konwencjonalnych (cyfrowych) stateczników wahają się od 50 do 160 Amp, podczas gdy nowsze typy cyfrowych stateczników wykorzystują technologię miękkiego startu, która ogranicza prąd rozruchowy do wartości od 50 do 60 Amp - co jest wciąż znacznym prądem, zwłaszcza po pomnożeniu przez liczbę (cyfrowych) stateczników wbudowanych w obwód. 

Wszystkie stateczniki DimLux są kontrolowane przez 1 kontroler Maxi, dzięki czemu wszystkie stateczniki DimLux są przyciemniane w tym samym czasie, co jest szczególnie wygodne w przypadku nowo zasianych roślin: wydajność światła może na przykład zostać zwiększona o 10% w kolejnych dniach.

Sterownik Maxi może regulować moc wyjściową w zależności od temperatury otoczenia: lampy są automatycznie ściemniane, gdy temperatura przekroczy zdefiniowany maksymalny poziom. Stateczniki DimLux używane w połączeniu z kontrolerem OptiClimate Maxi oferują również wiele innych funkcji i opcji.

 

Kontroler DimLux Maxi może kontrolować 160 DimLuxów jednocześnie. Centrala, moduły opóźnienia czasowego i przekaźniki nie są już potrzebne, DimLux można podłączyć bezpośrednio do gniazda. Wystarczy ustawić czas włączenia i wyłączenia, a zestaw jest gotowy do działania. Możesz ustawić żądaną jasność światła za pomocą klawiszy + i -. Kontroler Maxi może również pracować z czasami asynchronicznymi, na przykład po 10 godzinach włączenia i 10 godzinach wyłączenia; to ustawienie skraca proces o prawie 20%! Można również symulować wschody i zachody słońca. DimLux Maxi Controller EVO jest standardowo wyposażony w 5-metrowy kabel Interlink. Może być również wyposażony w bardzo długi kabel Interlink o długości 10 metrów. Ten 10-metrowy kabel należy zamówić osobno. 

Używanie jednej lub więcej serii Dimlux Expert w połączeniu z kontrolerem Dimlux Maxi ma wiele zalet:

  • Wszechstronne i dokładne ustawienia
  • Czujniki: pomiar = wiedza
  • Rozbudowane możliwości połączeń i sterowania
  • Symulacja wschodu i zachodu słońca
  • Oszczędność energii i kosztów

 

WSZECHSTRONNE I DOKŁADNE USTAWIENIA

Oprócz 7 opcji ściemniania (DIMM), Dimlux Maxi Controller może dostosować moc światła do temperatury pomieszczenia. Ułatwia to również przejście od ściemniania "krok po kroku" do ciągłego zmiennego przyciemniania, a przez to jeszcze łatwiej osiągnąć idealne ustawienie światła. Jest to możliwe po naciśnięciu przycisków + i - (jasność) lub w celu ustawienia żądanej temperatury, a resztę pozostawić kontrolerowi DimLux Maxi. Po przekroczeniu ustawionej temperatury światła są automatycznie przyciemniane lub nawet częściowo wyłączane. 

 

CZUJNIKI: POMIAR = WIEDZA

Dostępnych jest kilka czujników, które można podłączyć do kontrolera DimLux Maxi. Czujnik temperatury i czujnik wilgotności można połączyć w celu optymalnego wzrostu roślin. Wartości uzyskane z czujnika temperatury, czujnika wilgotności i czujnika temperatury rośliny są następnie analizowane i łączone, aby uzyskać optymalny stosunek temperatury, wilgotności, temperatury rośliny - a więc i deficytu pary wodnej.

 

ROZBUDOWANE MOŻLIWOŚCI POŁĄCZEŃ I STEROWANIA

Pojedynczy kontroler DimLux Maxi może kontrolować do 160 serii DimLux Expert (40 par). Dwa systemy oświetleniowe DimLux Expert Series można bezpośrednio podłączyć do sterownika DimLux Maxi za pomocą przewodu głośnikowego, wiele systemów oświetleniowych powinno być liniowo (łańcuch stokowy ) połączonych z dwoma pierwszymi systemami oświetleniowymi. Ponadto, systemy oświetleniowe DimLux i DimLux Maxi Controller mogą być podłączone bezpośrednio do ściany bez użycia przekaźników, timerów i timera. Jest to bezpieczniejsze, a także oszczędza koszty.

 

SYMULACJA WSCHODU I ZACHODU SŁOŃCA

Rośliny nie stosują fotosyntezy dopóki nie osiągnie się określonej temperatury, kiedy światła są włączane po okresie ciemności, może to być stresujące i może wpływać na wzrost, a także może powstawać kondensacja, która może powodować zgniliznę. Można temu zapobiec za pomocą kontrolera DimLux Maxi poprzez powolne włączanie i wyłączanie systemów oświetleniowych DimLux Expert, a tym samym symulowanie wschodu i zachodu słońca.

 

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I KOSZTÓW

Jeśli system oświetleniowy DimLux jest podłączony do regulatora DimLux Maxi, statecznik ten jest jedynym statecznikiem bez prądu rozruchowego. Typowy prąd rozruchowy wynosi od 50 do 160 amperów na jeden statecznik cyfrowy. Nowsze stateczniki cyfrowe są wyposażone w technologię łagodnego startu, dzięki czemu prąd rozruchowy jest ograniczony do 50 do 60 amperów. Wydaje się to niewielkie, ale gdy jest pomnożone przez liczbę stateczników (na przykład 160), zapewnia to znaczną oszczędność energii.

 

FILM WYJAŚNIAJĄCY DZIAŁANIE DIMLUX MAXI CONTROLLER EVO

 

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl