Produkt dnia
Atami Bcuzz Premium Plant Powder 1,1kg
Atami Bcuzz Premium Plant Powder 1,1kg

115,00 zł

szt.

Milwaukee elektroda MA920 B/1 do ph metr MW101 i MW102 soil ziemi

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 429,00 zł 429.00
ilość szt.
Zyskujesz 85 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Milwaukee
Kod produktu: D553-86478

Opis

Milwaukee elektroda MA920 B/1 do ph metr MW101 i MW102 soil ziemi

 

OPIS

Sonda MA920B/1 to sonda Direct Stick Measurement do użytku z miernikami pH MW101 lub MW102 PRO.

CECHY PROJEKTOWE

Sonda klasy Milwaukee MA920B/1 jest przeznaczona do analizy pH półstałej żywności, takiej jak przetwory mięsne, miękkie sery, zupy, sosy i ryż do sushi lub wszelkich podłoży uprawowych w glebie, takich jak kokos, gleba, wełna mineralna i inne podłoża. Jego wytrzymała obudowa (PVDF) i wolny od toksycznych elektrolitów idealnie nadają się do żywności i podłoży uprawowych!

Najważniejsze funkcje obejmują:

KONSTRUKCJA:

Konstrukcja z otwartym złączem zmniejsza zatykanie zawieszonymi ciałami stałymi i białkami znajdującymi się w żywności i produktach mlecznych lub podłożach hodowlanych, zapewniając bardziej stabilny pomiar pH i mniejszą konserwację.

KOŃCÓWKA SZKLANA STOŻKOWA

Konstrukcja końcówki o stożkowym kształcie umożliwia penetrację substancji stałych, półstałych i emulsji w celu bezpośredniego pomiaru pH w różnych produktach spożywczych lub podłożach uprawowych.

KORPUS PVDF

Polifluorek winylidenu (PVDF) to tworzywo sztuczne przeznaczone do kontaktu z żywnością, odporne na większość chemikaliów i rozpuszczalników stosowanych do dezynfekcji w sektorze spożywczym, w tym na chlor (wybielacz). Jest to również wytrzymały materiał, który doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju podłożach uprawowych.

UŻYWANIE I PIELĘGNACJA

Pehametry zwykle zaczynają działać słabo z powodu problemów z sondą. Dwie części sondy pH, które powodują problemy, to szklana bańka pomiarowa i złącze odniesienia.

CZUJNA ŻARÓWKA

Szklana bańka traci czułość w miarę użytkowania i ostatecznie ulegnie awarii. Dotyczy to wszystkich sond pH.

WĘZEŁ ODNIESIENIA

Złącze referencyjne to mały otwór, który umożliwia miernikowi porównanie próbki z odniesieniem. Odczyt jest generowany na podstawie różnicy elektrycznej pomiędzy próbką a wzorcem. Jeśli otwór przyłączeniowy zostanie zatkany, sonda pH przestanie działać.

Żywotność elektrody pH można przedłużyć w następujący sposób.

SKŁADOWANIE

Sondę pH należy stale nawilżać. Długie okresy przechowywania w suchym miejscu obniżą czułość sondy. Pozostawienie sondy do wyschnięcia może również spowodować zatkanie otworu przyłączeniowego.

Przechowywanie w roztworze do przechowywania sondy pH lub buforach kalibracyjnych pH pomoże rozwiązać oba te problemy. Nie przechowywać w wodzie wodociągowej i wodzie dejonizowanej. Spowoduje to uszkodzenie czułości sondy.

Najlepszym sposobem przechowywania sondy jest napełnienie nasadki sondy roztworem do przechowywania lub buforem kalibracyjnym i dokręcenie nasadki, aby zapobiec wyciekom. Zaleca się również przechowywanie elektrody w pozycji pionowej, aby jeszcze bardziej zmniejszyć ryzyko wycieku.

CZYSZCZENIE

Pozostałości próbki mogą wpływać na czułość czujnika i zatykać złącze. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli próbka zawiera dużo materiału organicznego. Zalecamy regularne zanurzanie elektrody w roztworze czyszczącym.

KALIBROWANIE

Żarówki do pomiaru pH stają się z czasem coraz mniej czułe, dlatego należy regularnie przeprowadzać kalibrację, aby zapewnić dokładność miernika pH PRO. Kalibrację należy także przeprowadzić po czyszczeniu lub długim okresie przechowywania.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Inni klienci kupili rownież
Milwaukee pH Metr MW102 PRO+ 2w1 ATC
Milwaukee pH Metr MW102 PRO+ 2w1 ATC

782,00 zł

szt.
Milwaukee pH Metr MW 101 - do gleby
Milwaukee pH Metr MW 101 - do gleby

1 095,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium