Produkt dnia

Myco Terra Kraken- mikoryza w granulacie

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 90,00 zł 90.00
ilość szt.
Zyskujesz 18 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 4.66667
Producent: Myco Terra
Kod produktu: 3A8A-238F3_20

Opis

Myco Terra Kraken- mikoryza w granulacie

KRAKEN to preparat biologiczny na bazie grzyba mikoryzowego (Glomus iranicum var. Tenuihypharum).
 
Jest to granulowany biostymulator, który kolonizuje korzenie roślin, powodując szybki i brutalny wzrost systemu korzeniowego naszych roślin, osiągając masę korzeni wyższą nawet o 70%. Dzięki temu zadbamy o to, aby roślina zwiększyła swoją moc wchłaniania zarówno wody, jak i niezbędnych składników odżywczych, osiągając tym samym silny i szybki rozwój wegetatywny w początkowej fazie plonu, poprawiając i zwiększając produkcję końcową.

Dzięki zastosowaniu Krakena uzyskuje się lepszy i wydajniejszy transfer wody i składników odżywczych, większą odporność na czynniki zewnętrzne, osiągnięcie większej aktywności fizjologicznej, zwiększenie plonów oraz jakości kwiatów i owoców. 

KRAKEN to jedyny gatunek grzyba mikoryzowego, który może być stosowany przez nawadnianie bez usuwania filtrów i będąc biologicznym, przestrzega protokołów zrównoważonego rolnictwa. 

Dawkowanie: 

W roślinach leczniczych stosować 3 gramy na roślinę od 5 dni po przeszczepie. 

Mikrogranulki mieszamy z podłożem powierzchniowym, a następnie podlewamy samą wodą, powtarzając tę czynność raz w miesiącu przez cały cykl życia rośliny. Możemy również wymieszać go z podłożem przed przesadzeniem w ilości 1 gr na litr podłoża.

Powtarzać raz w miesiącu do końca uprawy

  • W uprawach ogrodniczych (szklarniowych, outdoor lub hydroponice) stosować 3 kg / ha, od 7 dni po przesadzeniu.
  • W przypadku sadzonek truskawek stosować 3 kg / ha, zaczynając 20 dni po przesadzeniu.
  • W uprawach drzewiastych (owoce cytrusowe, pestkowe i pestkowe, tropikalne i subtropikalne, drzewa oliwne, winorośle itp.)


Stosować na początku kiełkowania:   

  • 2 kg / ha w młodych plantacjach   
  • 3 kg / ha w pełnej produkcji.

Ten format w mikrogranulkach nie jest przeznaczony do pracy z systemami nawadniania kroplowego ze względu na możliwą przeszkodę w filtrach.

W uprawach ogrodniczych (szklarnie, outdoor lub hydroponika): zastosujemy 3kg/ha po 7 dniach od przesadzenia.

W uprawach drzewiastych (drzewa cytrusowe, pestkowe i pestkowe, tropikalne i subtropikalne, oliwki, winorośle itp.): zastosujemy na początku, gdy zaczną kiełkować, w dawkach 2kg/ha dla młodych roślin i 3kg/ha dla roślin w pełnym rozkwicie produkcja.

Zalecenia dotyczące stosowania: Wcześniej rozpuszczony w wodzie, natychmiast aplikuje się w miejscu wpływu korzeni metodą iniekcji, nawadniania kroplowego lub innego systemu zapewniającego prawidłowe wprowadzenie preparatu do gleby. Zaleca się ciągłe mieszanie roztworu i rozpoczęcie irygacji samą wodą, dodając produkt pod koniec irygacji.

 

 

Dopuszczone zastosowania: KRAKEN może być stosowany we wszystkich uprawach z wyjątkiem roślin krzyżowych, Quenopodiaceae i Sedia.

Zgodność: W momencie aplikacji nie zaleca się mieszania z żadnym innym produktem.

 

Krakeny to ekskluzywne mikoryzy do uprawy konopi medycznej .

Te ekskluzywne mikoryzy do rozwoju intensywnych upraw produkcyjnych, takich jak uprawa konopi, są całkowicie ekologiczne , dlatego Kraken nadaje się do upraw ekologicznych. Może być stosowany przez nawadnianie w glebie lub podłożu kokosowym. Sprzyja regeneracji rośliny po przesadzeniu lub gdy doświadczyła jakiegoś czynnika stresu środowiskowego (brak nawadniania, ekstremalne temperatury, awarie w fotoperiodzie ...)      

Mikoryza krakena działa w symbiozie z grzybem Glomus Iranicum var tenuihypharum , który oprócz ochrony systemu korzeniowego rośliny stymuluje aktywność drobnoustrojów, tworząc w uprawianej glebie strefę ochronną. Wszystko to aktywuje system obronny rośliny, pokrywając korzeń filmem ochronnym i minimalizując ewentualny szkodliwy wpływ szkodliwych grzybów i bakterii w wyniku zwiększonego rozwoju korzenia.    

Dzięki Mycoterra's Kraken uzyskasz maksymalny plon ze swoich upraw, stosując mniej dodatków.  

Biostymulator, aby uzyskać więcej korzeni w roślinach konopi, nawet o 70% więcej masy korzeniowej.

Kiedy pracujemy z pożytecznymi grzybami lub bakteriami w celu poprawy flory mikrobiologicznej pożywki, musimy uzdatnić wodę reduktorami pH na bazie naturalnych kwasów takich jak  Lemon Kick by Plagron  czy Bionova Citric Acid , w ten sposób nie uszkodzimy tych pożytecznych grzybów i bakterii, poprawiając tym samym jakość podłoża hodowlanego.

 

WAŻNE: Aplikować samodzielnie, bez żadnych innych dodatków.

 

Dane techniczne

Rodzaj Biologiczny
Typ Sypki, ukorzeniacz
Przeznaczenie Gleba

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium