Produkt dnia

Namiot do uprawy Green Qube Grow

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 429,00 zł 429.00
ilość szt.
Zyskujesz 85 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Green Qube
Kod produktu: CB34-49825

Opis

Namiot do uprawy Green Qube Grow

Nasze pomieszczenia do uprawy Green-Qube są częścią naszej flagowej oferty. Gwarancją profesjonalizmu są najwyższej jakości materiały, komponenty, innowacyjne funkcje i sprawdzona wytrzymałość przekraczająca 100 kg! Większość gamy Green-Qube jest teraz dostępna w dwóch opcjach wysokości 2m lub 2,2m.

W naszej nowej edycji Green Qube V (tylko duże namioty, w tym Quick Qube) znajdziesz jedne z naszych rozwiązań - drzwi, które nazwaliśmy "V".

Drzwi V pojawiają się z tyłu namiotu, dając Ci możliwość szybkiego dostępu, kiedy tylko zechcesz. Po 2 pociągnięciach drzwi są otwarte i jesteś w środku. Albo z powrotem na zewnątrz!

Opcjonalne drzwiczki High Use V Door składają się z dwóch prostych zamków, tworząc trójkątne drzwi. Pozwala to otworzyć i uzyskać dostęp do namiotu w ciągu zaledwie kilku sekund. Dwa proste zamki błyskawiczne można rozpiąć w tym samym czasie jednym prostym ruchem - bez zagięć ani zakrzywień, które utrudniają rozpięcie.

 

Zamek tzw. High Use V Door

Zamki błyskawiczne w namiotach do uprawy są znane z łamania się. Zwykle są pierwszą rzeczą, która pęka lub zużywa się, przed płótnem lub ramą. W naszym namiocie każdy z zamków jest najtwardszym zamkiem jaki istnieje. Te masywne i mocne tworzywa sztuczne są naprawdę wytrzymałe. Nie można mieć tego typu zamków "na krzywej", co oznacza, że nie są one opcją dla normalnych namiotów do uprawy.

Ten ulepszony zamek błyskawiczny poważnie wydłuży cykl życia Twojego namiotu. Korzystając z drzwiczek umożliwiających dostęp do roślin, chronisz pozostałe drzwi i zamki. Green Qube V Grow to JEDYNY namiot do uprawy, który ma tak solidny zamek błyskawiczny.

W każdym z naszych dużych namiotów do uprawy znajdziesz po jednym dodatkowym wejściu tzw. V Door. Jeśli nie chcesz go używać, możesz obrócić namiot i użyć boku bez V Door - przyjemnie i łatwo!

Metalowe rury

Bardzo mocne, malowane proszkowo na zielono lub pomarańczowo metalowe słupy i narożniki wykonane ze stali wysokiej jakości.

Te o rozmiarach 25mm x 1mm, nasze tyczki zapewniają ekstremalną wytrzymałość przy wadze ponad 100 kg. Są twarde, mocne i co najważniejsze, trwałe! Bez zginania i bez trzaskania. Green-Qube jako pierwsi wprowadzili tak grube tyczki i nadal są liderem pod względem wytrzymałości i tego, czego wymagamy od ramy do uprawy. Ponadto nasze słupy są wyposażone w łatwy system zatrzasków, co ułatwia montaż. Oprócz tego oferuje ekstremalną sztywność po podniesieniu namiotu do uprawy. Rama nie zostanie rozłączona, gdy jest podniesiona, pozostaje cały czas w górze. Taka konstrukcja pozwala również na swobodne przesuwanie ram bez ich zapadania się lub rozpadania.

Wszystkie nasze słupy i narożniki są malowane proszkowo, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę antykorozyjną.

Folia reflekcyjna Mylar ZReflect ®

Jeśli chcesz równomiernie, regularnie rozpraszać światło bez szkodliwych punktów zapalnych, nasz XREFLECT® Mylar jest złotym standardem do wnętrz uprawowych. Zaprojektowany w oparciu o badania naukowe, nasz XREFLECT® Mylar zapewnia równomierny rozkład światła w Twojej przestrzeni. To doskonałe rozpraszanie światła znacząco optymalizuje Twoją uprawę, zapewniając spójne i jednorodne środowisko dla Twoich roślin.

Korzystając z najnowszej technologii, wytłoczone wypukłe diamenty na mylarze zapewniają równomierne rozpraszanie światła w całym namiocie. W przypadku młotkowanego Mylaru (Hammered), który występuje w większości pomieszczeń do uprawy, istnieje silna korelacja między tym materiałem a hotspotami. Hammered Mylar zapewnia 75% większą szansę na pojawienie się hotspotów w Twoim namiocie do uprawy. Te gorące punkty mają ogromny wpływ na twoje rośliny, powodując przegrzanie, uszkodzenie liści, pąków i łodyg oraz utratę energii, a także spowolnienie wzrostu. Mylar XREFLECT® Mylar firmy Green-Qube eliminuje hotspoty o 94%. 

Inną innowacją mylaru Green-Qube XREFLECT® Mylar jest to, że wypukłe diamenty odbijają światło w wielu kierunkach, wzmacniając energię światła. Kiedy światło odbija się od płaskich powierzchni, działa po prostu jak lustro i wraca w to samo miejsce. Nasze wytłaczane diamenty odbijają światło w wielu kierunkach, zapewniając doskonałe i równomierne rozpraszanie światła.

XREFLECT® zapewnia doskonały współczynnik odbicia 98%, zapewniając unikalny i ulepszony ekosystem dla optymalnego wzrostu roślin.

Końcówki antypoślizgowe ®

W edycji Green Qube V wszystkich naszych serii namiotów do uprawy nie tylko zwiększyliśmy liczbę otrzymywanych wieszaków, ale także ulepszyliśmy je.

Każdy wieszak jest teraz wyposażony w nasze zupełnie nowe silikonowe końcówki antypoślizgowe. Te sprytne małe końcówki można znaleźć na każdym drążku do zawieszania. Pozwalają one zakryć metal, który znajduje się na ramie. Oznacza to, że pręty nie ślizgają się. Zamiast tego siedzą nieruchomo w pozycji, w której je ustawiasz, dzięki czemu dodanie wyposażenia do tych prętów to bułka z masłem! Zwiększają również stabilność ciężaru i eliminują ślizganie się pręta.

Hydrometer Guard ®

W najnowszej edycji Green Qube V znajdziesz nasz nowy Hydrometer Guard w całej gamie namiotów - Green-Qube, Quick-Qube i Roof-Qube. Przezroczysta kieszeń umieszczona w górnej przedniej części namiotu do uprawy, do której można wsunąć hydrometr.

Następnie znajduje się otwór prowadzący bezpośrednio do namiotu, do którego można następnie włożyć sondę hydrometru, umożliwiając monitorowanie wzrostu bez dostępu do namiotu. Dwa otwory (jeden w namiocie i jeden w kieszeni) są odpowiednio wyrównane, więc nie ma bezpośredniej linii światła do namiotu. Zapewnia to całkowitą ochronę przed światłem.

Zewnętrzna powłoka Oxford 600D™ 

Nasze zewnętrzne powłoki we wszystkich pomieszczeniach do uprawy Green-Qube i Roof-Qube składają się z doskonałej i bardzo grubej tkaniny 600D Oxford ™. Po poważnych inwestycjach w badania i testy, nasz zespół zaopatrzeniowy wybrał ten luksusowy, wysokowydajny materiał, aby zapewnić najlepsze wszechstronne rozwiązanie powłoki zewnętrznej.

Chociaż tkanina Oxford ™ jest droga, mocno wierzymy, że jest to odpowiednia tkanina do wykonywanej pracy. 

Korzyści są oczywiste:

 • Sprawia, że namiot jest bardzo mocny, dzięki czemu zapewnia trwałość i długowieczność
 • Wysoka gęstość, więc nie ma przecieków światła
 • Lepiej unika się niechcianych zapachów, dźwięków, ciepła i wilgoci
 • Łatwiejszy w transporcie
 • Łatwiej się poruszać
 • Łatwiejsze do przechowywania
 • Łatwiejsze rozkładanie i składanie namiotu

 

UPLIFT MAX Bar ®

Przemyślana, opatentowana konstrukcja pozwala rurom dopływowym zachować prawdziwą poziomą pozycję, dzięki czemu woda może łatwo dostać się do namiotu do uprawy, co eliminuje cofanie się wody i zapewnia łatwy przepływ. To sprawia, że system wodny, taki jak AutoPots lub IWS, jest najbardziej wydajny i skuteczny.

W namiocie istnieje również zgrabna skarpeta wlotowa, która zapewnia 100% ochronę przed światłem.

Wszystkie nasze namioty Green-Qube, Roof-Qube i LED-Qube (oprócz GQ60 i GQ80) są wyposażone w co najmniej jeden Uplift, większe namioty (GQ1224 i większe) są wyposażone w dwa takie rozwiązania.

Edycja Green Qube V ma teraz kierownice Uplift MAX. Mierząc 12 cm, zapewnia dodatkową przestrzeń, co ułatwia ich ustawienie i użytkowanie.

STÓJ. Odłóż swój nóż Stanleya. Upuść nożyczki. Green-Qube chce powstrzymać świat przed włamywaniem się do ich własnych namiotów hodowlanych. Hodowcy nie muszą już ciąć / siekać / kroić dziur w płótnie, aby można było wprowadzić rury dopływowe. To wszystko brzmi trochę pierwotnie, prawda? Ale to jest rzeczywistość dla każdego hodowcy, który ma standardowe namioty do uprawy i chce wykorzystać prostotę i łatwość systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie.

Następną przeszkodą dla hodowców jest doprowadzenie rur dopływowych do namiotu. Jak utrzymywać je płasko, gdy muszą pokonywać słupki namiotu do uprawy? Prosta odpowiedź brzmi - nie możesz. Ale jeśli oznacza to, że twój system wodny traci część swojej skuteczności, to nie jest to odpowiedź, którą chcesz usłyszeć.

Sensor Window ®

Wszystkie namioty Green-Qube, Roof-Qube i LED-Qubes są teraz standardowo wyposażone w Sensor Windows®. Nasze mniejsze namioty mają tylko jeden, podczas gdy większe namioty (Green-Qube 200, Green-Qube 240 i Green-Qube 300) mają dwa.

Rośliny mają rytm dobowy, który jest w zasadzie cyklem, który mówi roślinom, kiedy spać, wstać i jeść, regulując w ten sposób wiele procesów fizjologicznych. We współpracy naukowców z Austrii, Finlandii i Węgier wykorzystano skanery laserowe na roślinach do pomiaru ich „ruchu snu”. Chociaż nie śpią jak ludzie, zamykają pewne procesy, takie jak fotosynteza. Kiedy światło znika, uwaga rośliny przenosi się na dostarczanie glukozy w całej roślinie. Jasne i ciemne wyzwalacze mówią roślinom, kiedy wytwarzać hormon auksynę, który kontroluje ich wzrost i rozwój.

Kiedy rośliny widzą światło podczas ich nocnego cyklu ma to szkodliwy wpływ na ich wzrost i rozwój, więc jeśli zajrzysz do środka, aby spojrzeć na rośliny możesz je obudzić ze stanu relaksu i odpoczynku.

I tu właśnie wkraczają Sensor Windows® firmy Green-Qube. Wykorzystują sprytną technologię, w której formuła zielonego odcienia filtruje białe światło, dzięki czemu rośliny mogą bez przeszkód pozostawać w obecnym stanie, podczas gdy Ty możesz obserwować swoje rośliny. Podczas oglądania rośliny kontynuują swój żywotny cykl „snu”. Zachowując segment snu, pozwala im to na rezerwowanie i zatrzymywanie zapasów energii, maksymalizując wzrost.

LightSafer ®

Tworzy zewnętrzną skrzynkę świetlną wokół każdego z otworów wentylacyjnych, przechwytującą światło i kierując je bezpośrednio na ziemię. To znacznie zmniejsza ilość światła wpadającego do pomieszczenia i zwiększa niewidzialność namiotu.

Nasza funkcja LightSaver ® to mała ale przydatna funkcja, którą można znaleźć we wszystkich namiotach do uprawy Green-Qube i Roof-Qube. Przeznaczeniem tego rozwiązania jest zatrzymanie wszelkiego „blasku” z zewnątrz. Umieszczony na wszystkich otworach wentylacyjnych, praktyczny Light Saver tworzy wyjątkową zewnętrzną skrzynkę świetlną, która przechwytuje światło i kieruje je bezpośrednio na ziemię. Zmniejsza to ilość światła przedostającego się do pokoju, dzięki czemu namiot bez wysiłku znika z pola widzenia.

Ta zupełnie nowa funkcja na rynku. Dostępna jest wyłącznie w produktach Green-Qube. Przemyślana konstrukcja jest bardzo łatwa do zmontowania, dzięki czemu można jej używać, kiedy chcesz.

Oparty na dwóch wytrzymałych prętach, LightSaver ® można uruchomić, po prostu wsuwając pręt do wkładki znajdującej się po obu stronach klapki wentylacyjnej. Po włożeniu dwóch prętów, po jednym z każdej strony odpowietrznika, klapka jest sztywna i LightSaver jest gotowy do działania. Szpilki można następnie po prostu wyjąć, jeśli chcesz zamknąć otwór wentylacyjny lub nie potrzebujesz otwierać LightSaver.

Aby zmontować, znajdź białe metalowe pręty, które są zapakowane z wiszącymi paskami i broszurą montażową.

 • Otwórz klapkę LightSaver wokół otworu wentylacyjnego.
 • Włóż pręt do jednej z trójkątnych torebek (patrz rysunek), a następnie włóż drugi koniec pręta do drugiej woreczka.
 • LightSaver zostanie teraz wysunięty, kierując światło na podłogę, a nie do Twojego pokoju.

 

StichBLOK ®

Wszyscy użytkownicy namiotów do uprawy mają bardzo podobne wymagania względem swoich namiotów do uprawy, jednym z najważniejszych jest zabezpieczenie przed światłem. Green-Qube wykorzystuje zupełnie nową, przełomową technologię, która radykalnie eliminuje wycieki światła dzięki nowej technologii StitchBLOK®. Zwiększa to odporność na światło o 78%, co oznacza, że namioty Green-Qube są teraz szczelne w 99,9%.

StitchBLOK® znajduje się we wszystkich naszych namiotach do uprawy Green-Qube, Roof-Qube i LED-Qube i zapewnia całkowitą blokadę światła.

StitchBLOK® wykorzystuje piankę Tritec®, która działa podobnie do pianki memory. Wokół wszystkich otworów wentylacyjnych i portów osadzona jest pianka Tritec® jest między wewnętrzną a zewnętrzną powłoką. Po zakończeniu procesu szycia pianka ponownie się nadyma, dzięki czemu wszystkie otwory po ściegu są całkowicie uszczelnione i żadne światło nie może ani się dostać, ani ucieć. Zapewnia to pełne blokowanie światła na wszystkich portach.

 

Specyfikacja Green Qube Grow:

 • Diamentowy mylar XREFLECT® zapewnia doskonały współczynnik odbicia i mniej punktów aktywnych
 • Silikonowe końcówki antypoślizgowe na wszystkich drążkach do zawieszania zapewniają stabilność obciążenia i brak ślizgania się drążka
 • Hydrometer Guard - przezroczysta kieszeń umieszczona z przodu namiotu z bezpośrednim dostępem do wnętrza.
 • Powłoka zewnętrzna jest teraz bardzo mocna i gruba 600D
 • Wojskowe, wodoodporne zamki z gumowym podkładem
 • LightSavers® specjalnie zaprojektowane "żaluzje" na wszystkich otworach wentylacyjnych, zapobiegają dostawaniu się światła do środka
 • StitchBLOCK® z technologią pianki Tritec® zapewnia całkowitą ochronę przed dostaniem się światła
 • Do zestawu dołączone są również haczyki na drzwi, paski do zawieszania i taca ociekowa.

 


 

NAMIOT UPRAWOWY GREEN QUBE GROW 60

 • Rozmiar: 60cmx90cmx60cm lub 60cmx60cmx90cm ( można rozłożyć w dwóch  pozycjach )
 • Udźwig: 20kg
 • Mocne metalowe słupy malowane proszkowo o wymiarach 16mm x 1mm
 • 1 x główne drzwi wejściowe
 • 1 x  skarpeta na kabel
 • 4 x 100cm podwójne, otwory wentylacyjne, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 2 x skarpety na kable
 • 2 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady - MicroMesh

 


 

NAMIOT UPRAWOWY GREEN QUBE GROW 80

 • Rozmiar: 80cm x 80cm x 180cm
 • Udźwig: +100kg
 • Mocne metalowe słupy malowane proszkowo o wymiarach 25mm x 0,8mm
 • 1 x główne drzwi wejściowe
 • 2 x  skarpeta na kabel
 • 1 x  okienko "czujka" ®
 • 3 x 150cm podwójne, otwory wentylacyjne, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 2 x skarpety na kable
 • 3 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady - MicroMesh

 


 

NAMIOT UPRAWOWY GREEN QUBE GROW 100

 • Rozmiar: 1m x 1m x 2m
 • Udźwig: +100kg
 • Mocne metalowe słupy malowane proszkowo o wymiarach 25mm x 1mm
 • 1 x główne drzwi wejściowe, 2 boczne
 • 1 x  skarpeta na kabel
 • 1 x  okienko "czujka" ®
 • 4 x 200cm podwójne, otwory wentylacyjne, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 2 x skarpety na kable
 • 3 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady - MicroMesh

 


 

NAMIOT UPRAWOWY GREEN QUBE GROW 1020L

 • Rozmiar: 1m x 2m x 2,2m
 • Udźwig: +100kg
 • 2 x Uplift MAX Bar ® - bardzo wysoki, teraz mierzy 12 cm. Do systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie, np. Autopot, Multiflow i IWS Systems
 • Mocne metalowe słupy malowane proszkowo o wymiarach 25mm x 0,8mm
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 1 x boczne, 2 x tylne ( 1 x V Door)
 • 3 x  okienko "czujka" ®
 • 4 x 250cm podwójne, otwory wentylacyjne, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 4 x skarpety na kable
 • 6 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady - MicroMesh

 

 


 

NAMIOT UPRAWOWY GREEN QUBE GROW 120 i 120L

 • Rozmiar: 1,2m x 1,2m x 2m lub 2,2m w zależności od wariantu
 • Udźwig: +100kg
 • 1 x Uplift MAX Bar ® - bardzo wysoki, teraz mierzy 12 cm. Do systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie, np. Autopot, Multiflow i IWS Systems
 • Mocne metalowe słupy malowane proszkowo o wymiarach 25mm x 1mm
 • 1 x główne drzwi wejściowe, 2 boczne
 • 1 x  okienko "czujka" ®
 • 4 x 200cm podwójne, otwory wentylacyjne, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 2 x skarpety na kable
 • 3 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady - MicroMesh

 


 

NAMIOT UPRAWOWY GREEN QUBE GROW 1224 i 1224L

 • Rozmiar: 1,2m x 2,4m x 2m lub 2,2 w zależności od wariantu.
 • Udźwig: +100kg
 • 2 x Uplift MAX Bar ® - bardzo wysoki, teraz mierzy 12 cm. Do systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie, np. Autopot, Multiflow i IWS Systems
 • Opcjonalne High Use V Door (x 1) zapewniają szybki i łatwy dostęp w 2 sekundy - te trójkątne drzwi mają wyjątkowo wytrzymałe zamki lotnicze, które przedłużają żywotność namiotu
 • Multi Use 360 Access - umiejscowienie drzwi i funkcji w celu uzyskania pełnego dostępu w dowolnej pozycji
 • Mocne metalowe słupy malowane proszkowo o wymiarach 25mm x 0,8mm
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 1 x boczne, 2 x tylne ( 1 x V Door)
 • 3 x  okienko "czujka" ®
 • 4 x 250cm podwójne, otwory wentylacyjne, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 4 x skarpety na kable
 • 8 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady - MicroMesh

 


 

NAMIOT UPRAWOWY GREEN QUBE GROW 150 i 150L

 • Rozmiar: 1,5m x 1,5m x 2m lub 2,2m w zależności od wariantu
 • Udźwig: +100kg
 • 1 x Uplift MAX Bar ® - bardzo wysoki, teraz mierzy 12 cm. Do systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie, np. Autopot, Multiflow i IWS Systems
 • Mocne metalowe słupy malowane proszkowo o wymiarach 25mm x 1mm
 • 1 x główne drzwi wejściowe, 2 boczne
 • 2 x  skarpeta na kabel
 • 1 x  okienko "czujka" ®
 • 4 x 200cm podwójne, otwory wentylacyjne, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 3 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady - MicroMesh

 


 

 

NAMIOT UPRAWOWY GREEN QUBE GROW 1530 i 1530L

 • Rozmiar: 1,5m x 3m x 2 lub 2,2m w zależności od wariantu
 • Udźwig: +100kg
 • 2 x Uplift MAX Bar ® - bardzo wysoki, teraz mierzy 12 cm. Do systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie, np. Autopot, Multiflow i IWS Systems
 • Mocne metalowe słupy malowane proszkowo o wymiarach 25mm x 1mm
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 1 x boczne, 2 x tylne
 • 2 x  skarpeta na kabel
 • 1 x  okienko "czujka" ®
 • 5 x 300cm podwójne, otwory wentylacyjne, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 8 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady - MicroMesh

 


 

NAMIOT UPRAWOWY GREEN QUBE GROW 200 i 200L

 • Rozmiar: 2m x 2m x 2m lub 2,2m w zależności od wariantu
 • Udźwig: +100kg
 • 2 x Uplift MAX Bar ® - bardzo wysoki, teraz mierzy 12 cm. Do systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie, np. Autopot, Multiflow i IWS Systems
 • Drzwi High Use V Door zapewniają szybki i łatwy dostęp w 2 sekundy - te trójkątne drzwi mają wyjątkowo wytrzymałe zamki lotnicze, które przedłużają żywotność namiotu.
 • Mocne metalowe słupy malowane proszkowo o wymiarach 25mm x 0,8mm
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 2 x boczne i 2 x tylne
 • 5 x  skarpeta na kabel
 • 3 x  okienko "czujka" ®
 • 5 x 300cm podwójne, otwory wentylacyjne, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 8 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady - MicroMesh

 


 

NAMIOT UPRAWOWY GREEN QUBE GROW 240 i 240L

 • Rozmiar: 2,4m x 2,4m x 2m lub 2,2m w zależności od wariantu
 • Udźwig: +100kg
 • 2 x Uplift MAX Bar ® - bardzo wysoki, teraz mierzy 12 cm. Do systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie, np. Autopot, Multiflow i IWS Systems
 • Multi Use 360 Access - umiejscowienie drzwi i funkcji w celu uzyskania pełnego dostępu w dowolnej pozycji
 • Drzwi High Use V Door zapewniają szybki i łatwy dostęp w 2 sekundy - te trójkątne drzwi mają wyjątkowo wytrzymałe zamki lotnicze, które przedłużają żywotność namiotu.
 • Mocne metalowe słupy malowane proszkowo o wymiarach 25mm x 0,8mm
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 3 x boczne i 2 x tylne (1 x V Door)
 • 6 x  skarpeta na kabel
 • 3 x  okienko "czujka" ®
 • 6 x 300cm podwójne, otwory wentylacyjne, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 8 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady - MicroMesh

 


 

NAMIOT UPRAWOWY GREEN QUBE GROW 300 i 300L

 • Rozmiar: 3m x 3m x 2m lub 2,2m w zależności od wariantu
 • Udźwig: +100kg
 • 2 x Uplift MAX Bar ® - bardzo wysoki, teraz mierzy 12 cm. Do systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie, np. Autopot, Multiflow i IWS Systems
 • Mocne metalowe słupy malowane proszkowo o wymiarach 25mm x 1mm
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 3 x boczne i 2 x tylne (1 x V Door)
 • 5 x  skarpeta na kabel
 • 3 x  okienko "czujka" ®
 • 6 x 300cm podwójne, otwory wentylacyjne, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 8 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady - MicroMesh

 


 

 GREEN QUBE GROWBOX

 

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (2)

13 września 2021

świetny namiot ! szybko się go rozkłada i widać że porządnie zrobiony !

22 kwietnia 2023

Najwyższa jakość, fenomenalny sprzęt.

Submit
Inni klienci kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium