Produkt dnia

Green-Qube to najlepiej na świecie sprzedająca się seria brytyjskich namiotów do uprawy. Wykorzystanie pionierskiej jakości, wiodących w swojej klasie komponentów i funkcji opartych na innowacyjnej technologii sprawiło, że te growroomy są najsilniejszymi i najtrwalszymi namiotami na rynku. Są naprawdę wyjątkowe, a na dodatek oferowane są w przystępnych cenach.

Namiot do uprawy od Green-Qube: nagrodzony najlepszym namiotem do uprawy na rynku

Firma Green Qube z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest zespołem ludzi pełnych pasji, którzy opracowali wyjątkowo dobrą ofertę, wysokiej jakości namiotów do uprawy w oparciu o doświadczenie w branży hydroponicznej. Green Qube kieruje się innowacjami i praktycznym designem. Firma angażuje się również w dostarczanie nowych koncepcji hodowcom na całym świecie, aby zoptymalizować uprawę i uczynić proces uprawy łatwiejszym i wydajniejszym.

Producent namiotów Green Qube to obecnie jedna z najlepiej sprzedających się marek growingowych w Wielkiej Brytanii. Namiot Roof-Qube jest najlepiej sprzedającym się namiotem do uprawy na strychach na naszej planecie.

Skąd się wziął Green-Qube?

Green-Qube wyrósł z pilnego zapotrzebowania na rynku na wysokiej jakości, niedrogi namiot do uprawy. Z ponad 15-letnim doświadczeniem w globalnej produkcji i zaopatrzeniu, Green-Qube narodziło się dzięki możliwości wykorzystania tych wypracowanych, długoterminowych i rozwiniętych relacji. Wykorzystując naszą dogłębną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie hydroponiki. Green-Qube ściśle współpracuje również z ekspertami branżowymi i samymi hodowcami. To pozwoliło nam opracować produkt, który odpowiada potrzebom użytkownika końcowego.

Projektowanie najlepszego namiotu do uprawy

Jak już wspomnieliśmy nasza szeroka oferta growroomów opiera się na koncepcji jakości. Dlatego też istotne były również dla nas wysokiej jakości komponenty i materiały. Inwestujemy dużo czasu i pieniędzy w pozyskiwanie odpowiednich zasobów. To maksymalizuje rosnące doświadczenie naszych klientów podczas korzystania z namiotu do uprawy Green-Qube.

Staramy się również być liderem w dziedzinie technologii i innowacji. Naszym etosem zawsze było zapewnienie ciągłego opracowywania nowych funkcji i komponentów. Oznacza to, że zawsze jesteśmy liderem na rynku z czymś nowym.

Gamy namiotów Green-Qube Grow

Obecnie mamy 4 różne serie namiotów do uprawy:

Namiot Green-Qube Grow

Green-Qube który jest naszym sztandarowym produktem. Każdy namiot do uprawy jest dostępny w dwóch wariantach wysokości, 2 m lub 2,2 m

Namiot do uprawy Roof-Qube

Roof-Qube który jest kątownie zadaszony i ma niższą wysokość (1.8m). Jest idealnym miejscem do uprawy na strychach lub w piwnicach. Jesteśmy pierwszym na świecie dostawcą namiotu do uprawy specjalnie zaprojektowanego do przestrzeni dachowych i nadal jest to najlepiej sprzedający się namiot do uprawy na strychach NA CAŁYM ŚWIECIE! Oryginalny i wciąż najlepszy. Przyćmiewa wszystkie kopie pod względem trwałości, wytrzymałości, materiałów, funkcji i samego projektu.

Namiot do uprawy Quick-Qube

To nasza najnowsza oferta, którą jesteśmy najbardziej podekscytowani! Quick-Qube to zupełnie nowy i SZYBKI sposób na udaną uprawę. To zmieniająca grę, oczekująca na opatentowanie struktura z dostosowaną ramą do altany przemysłowej, która po prostu "wyskakuje", umożliwiając tym samym rozstawienie namiotu w ciągu kilku minut. Quick-Qube są nie tylko niesamowicie szybkie w montażu, ale są też wyjątkowo wytrzymałe, co czyni je oficjalnie najsilniejszymi namiotami na rynku. Mogą udźwignąć 150 kg wiszącego ciężaru!

Najważniejszym elementem tego namiotu do uprawy jest to, że ma dwukrotnie dłuższą żywotność niż standardowe pokoje do uprawy, dzięki aluminiowej ramie, która zapewnia mu niesamowitą wytrzymałość. Dodatkowo nie ma szans na brakujące tyczki lub narożniki, a można go tak łatwo złożyć, że jest bardzo mała szansa na jakiekolwiek uszkodzenie lub pęknięcie. A co najważniejsze, Quick-Qube jest objęty roczną GWARANCJĄ NA RAMĘ, więc możesz zaufać jej długowieczności. Quick-Qube zmienia zasady gry i zmienia przyszłość uprawy!

Namiot X Qube Grow

Moduł tworzy przedsionek do istniejących namiotów do uprawy. Stwórz dodatkową przestrzeń dzięki naszej gamie X-Qube, która zapewnia elastyczną powierzchnię "werandy". Ta zupełnie nowa koncepcja uprawy w pomieszczeniach tworzy zamkniętą jednostkę, która zatrzymuje dźwięk, zapach, światło i wilgoć. Działa również jako idealne pomieszczenie do przechowywania, suszenia, czy curingu.

Etos Green-Qube

Ponieważ  zostały zaprojektowane w Wielkiej Brytanii, otrzymujesz najwyższej jakości materiały, innowacyjne, pierwsze na rynku funkcje i najnowocześniejszą technologię w wyjątkowej cenie. Przekaz jest prosty: jakość + trwałość + technologia w niskich cenach.

NIE ZAUFAJ NAM, ZAUFAJ HODOWCOM NA CAŁYM ŚWIECIE, KTÓRZY ZROBILI GREEN-QUBE NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ BRYTYJSKI NAMIOT GROW NA NASZEJ PLANECIE!

Co mówią nasi klienci Green Qube Grow Tent

„Wczoraj przyglądałem się wszystkim Green-Qubes i nowe wersje wyglądają absolutnie fantastycznie… W porównaniu z Secret Jardins i Budbox oraz innymi typowymi namiotami były one o krok wyżej i wiele ulepszeń w stosunku do mojego starszego modelu. Zdecydowanie najlepsza jakość i przemyślane namioty, jakie widziałem. ”

GreenOval

„Kupiłem Roof-Qube 120 około rok temu i uwielbiam go, fantastyczny namiot do nauki i ogromną odporność na światło. Myślę, że bieguny przetrwają całe życie. ”

Sean Frost

„Jest mega mega mega mocna, powiesiłem wszystko co miałem bez ani jednego skrzypienia, nie ma problemu, nie muszę się wcale martwić. Uwielbiam ten namiot już !!!

Wysokość jest niesamowita! 220 cm do zabawy! Wybitny!

Materiał wierzchni i biały środek są bardzo, bardzo dobrej jakości, byłem zaskoczony, jak gruby i ciężki był.

Praca w nim była przyjemnością.

Na zewnątrz na całej długości znajdują się naprawdę duże / szerokie klapy z lekkimi blokami, biegnącymi wzdłuż suwaków. Nigdy wcześniej nie widziałem ich na zewnątrz, genialny pomysł. ”

Pokój do uprawy LED

„To spełnia wszystkie wymagania. Najbardziej praktyczne, przemyślane namioty na rynku. ”

Nick Hardman

Green-Qube

Jesteśmy teraz silnie ugruntowani w Wielkiej Brytanii i mamy nasze namioty Green-Qube w ponad 180 sklepach. Obecnie dostarczamy w całej Europie, w tym w Holandii, Finlandii, Grecji, Czechach i Irlandii, a teraz także w Polsce. Green-Qube szuka teraz dalszych możliwości, aby sprostać wymaganiom naszych klientów na całym świecie. Na horyzoncie pojawiają się sprzedawcy w USA, Kanadzie i Ameryce Południowej!

Green Qube

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium