Produkt dnia

Namiot do uprawy Quick Qube

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 485,00 zł 1485.00
ilość szt.
Zyskujesz 297 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Green Qube
Kod produktu: 191E-663A5

Opis

Namiot do uprawy Quick Qube 

 

Quick-Qube to zupełnie nowy i szybki sposób na skuteczną uprawę. To innowacyjny pomysł zmieniający zasady gry. Technologia w postaci specjalnie dostosowanej konstrukcji pomieszczenia uprawowego. Rama namiotu w stylu  "pop-up" rozkłada się samoistnie umożliwiając rozłożenie i złożenie go w ciągu dosłownie 5 minut.

 

 

Nie tylko możesz go szybko postawić, ale możesz również liczyć na to, że to najsilniejszy produkt na rynku, dzięki możliwości udźwigu do 150 kg! Aluminiowa rama antykorozyjna zapewnia najwyższą trwałość i dwukrotnie dłuższą żywotność niż standardowe namioty do uprawy, oferując niesamowity stosunek jakości do ceny.

Ponieważ rama jest bardzo trwała i wytrzyma dłużej niż powłoka zdecydowaliśmy się sprzedawać osobno powłoki oraz ramy zewnętrzne. Oznacza to, że gdy powłoka nadaje się już do wymiany, możesz po prostu ją kupić, wymienić i ponownie użyć ramy. A co najważniejsze, Quick-Qube jest objęty roczną gwarancją na ramę, więc możesz zaufać jej długowieczności.

W naszej nowej edycji Quick Qube i Green Qube znajdziesz jedne z naszych rozwiązań - drzwi, które nazwaliśmy "V".

Drzwi V pojawiają się z tyłu namiotu, dając Ci możliwość szybkiego dostępu, kiedy tylko zechcesz. Po 2 pociągnięciach drzwi są otwarte i jesteś w środku. Albo z powrotem na zewnątrz!

Opcjonalne drzwiczki High Use V Door składają się z dwóch prostych zamków, tworząc trójkątne drzwi. Pozwala to otworzyć i uzyskać dostęp do namiotu w ciągu zaledwie kilku sekund. Dwa proste zamki błyskawiczne można rozpiąć w tym samym czasie jednym prostym ruchem - bez zagięć ani zakrzywień, które utrudniają rozpięcie.

Prezentacja produktu

 

 

Namioty do uprawy Quick Qube otrzymały międzynarodowy status patentowy - prawdziwy dowód ich innowacyjności i unikalnego projektu. A to oznacza, że nikt nie może kopiować ani powielać naszych growroomów. Dzięki patentowi otrzymujemy ulgi podatkowe od wszystkich sprzedaży, a będąc tak mili i dając dużo, zdecydowaliśmy się przekazać te oszczędności Tobie! Dlatego wszystkie Quick Qube są w tej samej cenie co Green Qube. Możesz zaoszczędzić nawet 300 £ na każdym namiocie!

Pręty rozprężne

Kiedy wypełnisz swój namiot do uprawy potrzebnym sprzętem, stanie się on centrum wytwarzania energii. Zamontowane wentylatory w zależności od mocy przesyłają powietrze do i z namiotu. Chociaż dzięki nim uzyskujemy doskonałe wyniki, negatywną stroną tych urządzeń jest powodowane przezeń podciśnienie. Może to spowodować, że boki twojego namiotu do uprawy będą wessane, co ograniczy powierzchnię uprawy i zaszkodzi odpowiedniemu odbijaniu światła. 

Namioty do uprawy Quick-Qube są teraz dostarczane z pakietami prętów rozprężnych, które rozwiązują ten problem.

Zestaw ten zapewnia proste rozwiązanie, które zapobiega zasysaniu ścian zewnętrznych powłoki. Oferują konfigurację z wieloma opcjami, która zapewnia maksymalną swobodę w ustawianiu namiotu do uprawy dokładnie tak, jak chcesz. Wybierz dodatkową stabilność lub zaawansowaną stabilność.

Te pręty rozprężne można następnie bardzo łatwo usunąć, gdy rośliny osiągną taki rozmiar, że zasysanie ustaje.

Pakiet rozszerzeń Quick-Qube zawiera zestaw tyczek, narożników i łączników T, które zapewniają szereg różnych opcji konfiguracji, w zależności od tego, jak TY chcesz ustawić swoją uprawę i jak planujesz używać swojego namiotu do uprawy. Nie wszystkie muszą być używane - możesz zabrać pręty z niektórych boków lub poziomów namiotu, aby dopasować je do swojego zestawu do uprawy i sposobu, w jaki będziesz korzystać z namiotu.

Zdjęcie przykładowego montażu prętów

Montaż prętów rozprężnych

 

 

Zamek tzw. High Use V Door

Zamki błyskawiczne w namiotach do uprawy są znane z łamania się. Zwykle są pierwszą rzeczą, która pęka lub zużywa się, przed płótnem lub ramą. W naszym namiocie każdy z zamków jest najtwardszym zamkiem jaki istnieje. Te masywne i mocne tworzywa sztuczne są naprawdę wytrzymałe. Nie można mieć tego typu zamków "na krzywej", co oznacza, że nie są one opcją dla normalnych namiotów do uprawy.

Ten ulepszony zamek błyskawiczny poważnie wydłuży cykl życia Twojego namiotu. Korzystając z drzwiczek umożliwiających dostęp do roślin, chronisz pozostałe drzwi i zamki. Green Qube V Grow to JEDYNY namiot do uprawy, który ma tak solidny zamek błyskawiczny.

W każdym z naszych dużych namiotów do uprawy znajdziesz po jednym dodatkowym wejściu tzw. V Door. Jeśli nie chcesz go używać, możesz obrócić namiot i użyć boku bez V Door - przyjemnie i łatwo!

 

Sensor Window ®

Wszystkie namioty Green-Qube, Roof-Qube i LED-Qubes są teraz standardowo wyposażone w Sensor Windows®. Nasze mniejsze namioty mają tylko jeden, podczas gdy większe namioty (Green-Qube 200, Green-Qube 240 i Green-Qube 300) mają dwa.

Rośliny mają rytm dobowy, który jest w zasadzie cyklem, który mówi roślinom, kiedy spać, wstać i jeść, regulując w ten sposób wiele procesów fizjologicznych. We współpracy naukowców z Austrii, Finlandii i Węgier wykorzystano skanery laserowe na roślinach do pomiaru ich „ruchu snu”. Chociaż nie śpią jak ludzie, zamykają pewne procesy, takie jak fotosynteza. Kiedy światło znika, uwaga rośliny przenosi się na dostarczanie glukozy w całej roślinie. Jasne i ciemne wyzwalacze mówią roślinom, kiedy wytwarzać hormon auksynę, który kontroluje ich wzrost i rozwój.

Kiedy rośliny widzą światło podczas ich nocnego cyklu ma to szkodliwy wpływ na ich wzrost i rozwój, więc jeśli zajrzysz do środka, aby spojrzeć na rośliny możesz je obudzić ze stanu relaksu i odpoczynku.

I tu właśnie wkraczają Sensor Windows® firmy Green-Qube. Wykorzystują sprytną technologię, w której formuła zielonego odcienia filtruje białe światło, dzięki czemu rośliny mogą bez przeszkód pozostawać w obecnym stanie, podczas gdy Ty możesz obserwować swoje rośliny. Podczas oglądania rośliny kontynuują swój żywotny cykl „snu”. Zachowując segment snu, pozwala im to na rezerwowanie i zatrzymywanie zapasów energii, maksymalizując wzrost.

 

Zewnętrzna powłoka Oxford 600D™ 

Nasze zewnętrzne powłoki we wszystkich pomieszczeniach do uprawy Green-Qube i Roof-Qube składają się z doskonałej i bardzo grubej tkaniny 600D Oxford ™. Po poważnych inwestycjach w badania i testy, nasz zespół zaopatrzeniowy wybrał ten luksusowy, wysokowydajny materiał, aby zapewnić najlepsze wszechstronne rozwiązanie powłoki zewnętrznej.

Chociaż tkanina Oxford ™ jest droga, mocno wierzymy, że jest to odpowiednia tkanina do wykonywanej pracy. 

Korzyści są oczywiste:

 • Sprawia, że namiot jest bardzo mocny, dzięki czemu zapewnia trwałość i długowieczność
 • Wysoka gęstość, więc nie ma przecieków światła
 • Lepiej unika się niechcianych zapachów, dźwięków, ciepła i wilgoci
 • Łatwiejszy w transporcie
 • Łatwiej się poruszać
 • Łatwiejsze do przechowywania
 • Łatwiejsze rozkładanie i składanie namiotu

 

Porównanie szybkości rozkładania namiotów Quick Qube vs Standard

 

Folia reflekcyjna Mylar ZReflect ®

Jeśli chcesz równomiernie, regularnie rozpraszać światło bez szkodliwych punktów zapalnych, nasz XREFLECT® Mylar jest złotym standardem do wnętrz uprawowych. Zaprojektowany w oparciu o badania naukowe, nasz XREFLECT® Mylar zapewnia równomierny rozkład światła w Twojej przestrzeni. To doskonałe rozpraszanie światła znacząco optymalizuje Twoją uprawę, zapewniając spójne i jednorodne środowisko dla Twoich roślin.

Korzystając z najnowszej technologii, wytłoczone wypukłe diamenty na mylarze zapewniają równomierne rozpraszanie światła w całym namiocie. W przypadku młotkowanego Mylaru (Hammered), który występuje w większości pomieszczeń do uprawy, istnieje silna korelacja między tym materiałem a hotspotami. Hammered Mylar zapewnia 75% większą szansę na pojawienie się hotspotów w Twoim namiocie do uprawy. Te gorące punkty mają ogromny wpływ na twoje rośliny, powodując przegrzanie, uszkodzenie liści, pąków i łodyg oraz utratę energii, a także spowolnienie wzrostu. Mylar XREFLECT® Mylar firmy Green-Qube eliminuje hotspoty o 94%. 

Inną innowacją mylaru Green-Qube XREFLECT® Mylar jest to, że wypukłe diamenty odbijają światło w wielu kierunkach, wzmacniając energię światła. Kiedy światło odbija się od płaskich powierzchni, działa po prostu jak lustro i wraca w to samo miejsce. Nasze wytłaczane diamenty odbijają światło w wielu kierunkach, zapewniając doskonałe i równomierne rozpraszanie światła.

XREFLECT® zapewnia doskonały współczynnik odbicia 98%, zapewniając unikalny i ulepszony ekosystem dla optymalnego wzrostu roślin.

 

Mało miejsca? Zaopatrz się w Quick Qube!

Jeśli umieszczasz swój namiot do uprawy w ciasnej przestrzeni lub w małym pomieszczeniu, to Quick-Qube jest świetną opcją. Gdy go rozkładasz nie potrzebujesz dodatkowej przestrzeni wokół siebie, aby zbudować konstrukcję.

Zewnętrzna powłoka

A najlepsze jest to, że zakładasz zewnętrzną powłokę, gdy rama nie jest na pełnej wysokości. Idealny, jeśli nie masz dużo sufitu - i jeśli nie masz 2m wzrostu! Z Quick Cube nie musisz się męczyć, aby zewnętrzna powłoka znalazła się nad górną częścią ramy 2,2 m. Po prostu nakładasz zewnętrzną powłokę, która ma około 1,5 m wysokości, a następnie wysuwasz nogi, aby namiot do uprawy miał odpowiednią wysokość. GENIUSZ!

 

Zapamiętaj. Quick-Qube zmienia zasady gry oraz przyszłość upraw w pomieszczeniach.

 

 

 

 

SPECYFIKACJA:

 • Zbudowany z aluminium o największej trwałości. Oficjalnie jest najsilniejszym namiotem na świecie
 • Udźwig 150 kg
 • Dzięki ramie nie występują problemy z gubieniem rurek, lub łączników
 • Wiodące w klasie Green-Qube powłoki zewnętrzne są sprzedawane również osobno do wielokrotnego użytku z ramą
 • Rozłóż - i złóż - w kilka minut. Dodatkowo łatwe do ustawienia w ciasnych miejscach.
 • Ultra mocna aluminiowa rama o grubości 40 mm x 1,4 mm - w pełni antykorozyjna z roczną gwarancją.
 • Maksymalizuje powierzchnię podłogi bez słupków podłogowych
 • Dodatkowo każdy Quick Cube zawiera zestaw listw rozprężnych do zwalczania podciśnienia
 • Wiodąca w swojej klasie powłoka zewnętrzna Green-Qube ze wszystkimi funkcjami
 • Diamentowy Mylar XREFLECT®

 


 

Namiot uprawowy Quick-Qube 1224L 

 • Rozmiar: 1,2 m x 2,4 m x 2,2 m
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 1 x boczne i 2 x tylne
 • 3 x zielone okienka "czujka" ®
 • Wodoodporne, podwójne zamki wojskowe i gumowany podkład
 • 5 x 280cm podwójnych otworów wentylacyjnych , 4 x otwory na kable i 8 x zewnętrznych pasywnych otworów wentylacyjnych z 700 mikronami odpornymi na owady MicroMesh
 • 3 x wieszaki

 


 Namiot uprawowy Quick-Qube 150L

 • Rozmiar: 1,5 m x 1,5 m x 2,2 m
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 1 x boczne i 2 x tylne
 • 3 x zielone okienka "czujka" ®
 • Wodoodporne, podwójne zamki wojskowe i gumowany podkład
 • 5 x 280cm podwójnych otworów wentylacyjnych , 4 x otwory na kable i 8 x zewnętrznych pasywnych otworów wentylacyjnych z 700 mikronami odpornymi na owady MicroMesh
 • 3 x wieszaki

 


 

Namiot uprawowy Quick-Qube 1530 i 1530L

 • Rozmiar: 1,5 m x 3 m x 2 m lub 2,2 m w zależności od wariantu 
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 1 x boczne i 2 x tylne (w tym V-Door)
 • 3 zielone okienka czujnika ®
 • Opcjonalne drzwi V Door High Use zapewniające szybki i łatwy dostęp w 2 sekundy - te trójkątne drzwi są wyposażone w wyjątkowo wytrzymałe zamki lotnicze, które przedłużają żywotność namiotu
 • Wodoodporne, podwójne zamki wojskowe i gumowany podkład
 • 5 x 330cm podwójnych otworów wentylacyjnych , 3 x otwory na kable i 8 x zewnętrznych pasywnych otworów wentylacyjnych z siatką 700 mikronów odporną na owady - MicroMesh
 • 8 x wieszaki

 


 

Namiot uprawowy Quick-Qube 2030 i 2030L

 • Rozmiar: 2 m x 3 m x 2 m lub 2,2 m w zależności od wariantu
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 3 x boczne i 2 x tylne (w tym V-Door)
 • 3 zielone okienka czujnika ®
 • Opcjonalne drzwi V Door High Use zapewniające szybki i łatwy dostęp w 2 sekundy - te trójkątne drzwi są wyposażone w wyjątkowo wytrzymałe zamki lotnicze, które przedłużają żywotność namiotu
 • Wodoodporne, podwójne zamki wojskowe i gumowany podkład
 • 5 x 330cm podwójnych otworów wentylacyjnych , 3 x otwory na kable i 8 x zewnętrznych pasywnych otworów wentylacyjnych z siatką 700 mikronów odporną na owady - MicroMesh
 • 8 x wieszaki
 • Multi Use 360 Access  - pełny dostęp w dowolnej pozycji

 


 

Namiot uprawowy Quick-Qube 200 i 200L

 • Rozmiar: 2 m x 2 m x 2 m lub 2,2 m w zależności od wariantu
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 3 x boczne i 2 x tylne
 • 3 zielone okienka czujnika ®
 • Wodoodporne, podwójne zamki wojskowe i gumowany podkład
 • 6 x 330cm podwójnych otworów wentylacyjnych , 6 x otwory na kable i 8 x zewnętrznych pasywnych otworów wentylacyjnych z siatką 700 mikronów odporną na owady - MicroMesh
 • 8 x wieszaki

 


 

Namiot uprawowy Quick-Qube 240 i 240L

 • Rozmiar: 2,4 m x 2,4 m x 2 m lub 2,2m w zależności od wariantu
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 3 x boczne i 2 x tylne (w tym V-Door)
 • 3 zielone okienka czujnika ®
 • Opcjonalne drzwi V Door High Use zapewniające szybki i łatwy dostęp w 2 sekundy - te trójkątne drzwi są wyposażone w wyjątkowo wytrzymałe zamki lotnicze, które przedłużają żywotność namiotu
 • Wodoodporne, podwójne zamki wojskowe i gumowany podkład
 • 6 x 330cm podwójnych otworów wentylacyjnych , 6 x otwory na kable i 8 x zewnętrznych pasywnych otworów wentylacyjnych z siatką 700 mikronów odporną na owady - MicroMesh
 • 8 x wieszaki

 


 

Namiot uprawowy Quick-Qube 300 i 300L

 • Rozmiar: 3 m x 3 m x 2 m lub 2,2 m w zależności od wariantu
 • 2 x główne drzwi wejściowe, 3 x boczne i 2 x tylne
 • 3 zielone okienka czujnika ®
 • Wodoodporne, podwójne zamki wojskowe i gumowany podkład
 • 6 x 330cm podwójnych otworów wentylacyjnych , 6 x otwory na kable i 8 x zewnętrznych pasywnych otworów wentylacyjnych z siatką 700 mikronów odporną na owady - MicroMesh
 • 8 x wieszaki

 


 

Test wytrzymałości

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
Inni klienci kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium