Produkt dnia
Atami zestaw Microkit Ata Terra
Atami zestaw Microkit Ata Terra

82,00 zł

Namiot do uprawy Roof Qube

Dostępność: Brak towaru
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 151,15 zł 1151.15
ilość szt.
Zyskujesz 230 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Green Qube
Kod produktu: 978A-982D9

Opis

Namiot uprawowy Roof Qube 

ORYGINALNY namiot do uprawy na strychach, Roof-Qube jest najlepiej sprzedającym się pomieszczeniem do uprawy na poddaszu na świecie! Zmaksymalizuj przestrzeń dzięki naszej sprytnej gamie namiotów Roof-Qube do uprawy na strychach, w przestrzeniach loftów, w piwnicach lub w pomieszczeniach z niższymi sufitami. Roof Qube ma 1,8 m wysokości, ma również opatentowany system dachowy, zapewniający konfigurację dachu pod kątem 42 °.

Namioty do uprawy Roof-Qube mają te same funkcje i komponenty, co nasz flagowy asortyment pomieszczeń do uprawy Green-Qube, a podstawą ich działania jest siła, jakość i innowacyjność.

Metalowe rury

Bardzo mocne, malowane proszkowo na zielono lub pomarańczowo metalowe słupy i narożniki wykonane ze stali wysokiej jakości.

Te o rozmiarach 25mm x 1mm, nasze tyczki zapewniają ekstremalną wytrzymałość przy wadze ponad 100 kg. Są twarde, mocne i co najważniejsze, trwałe! Bez zginania i bez trzaskania. Green-Qube jako pierwsi wprowadzili tak grube tyczki i nadal są liderem pod względem wytrzymałości i tego, czego wymagamy od ramy do uprawy. Ponadto nasze słupy są wyposażone w łatwy system zatrzasków, co ułatwia montaż. Oprócz tego oferuje ekstremalną sztywność po podniesieniu namiotu do uprawy. Rama nie zostanie rozłączona, gdy jest podniesiona, pozostaje cały czas w górze. Taka konstrukcja pozwala również na swobodne przesuwanie ram bez ich zapadania się lub rozpadania.

Wszystkie nasze słupy i narożniki są malowane proszkowo, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę antykorozyjną.

Folia reflekcyjna Mylar ZReflect ®

Jeśli chcesz równomiernie, regularnie rozpraszać światło bez szkodliwych punktów zapalnych, nasz XREFLECT® Mylar jest złotym standardem do wnętrz uprawowych. Zaprojektowany w oparciu o badania naukowe, nasz XREFLECT® Mylar zapewnia równomierny rozkład światła w Twojej przestrzeni. To doskonałe rozpraszanie światła znacząco optymalizuje Twoją uprawę, zapewniając spójne i jednorodne środowisko dla Twoich roślin.

Korzystając z najnowszej technologii, wytłoczone wypukłe diamenty na mylarze zapewniają równomierne rozpraszanie światła w całym namiocie. W przypadku młotkowanego Mylaru (Hammered), który występuje w większości pomieszczeń do uprawy, istnieje silna korelacja między tym materiałem a hotspotami. Hammered Mylar zapewnia 75% większą szansę na pojawienie się hotspotów w Twoim namiocie do uprawy. Te gorące punkty mają ogromny wpływ na twoje rośliny, powodując przegrzanie, uszkodzenie liści, pąków i łodyg oraz utratę energii, a także spowolnienie wzrostu. Mylar XREFLECT® Mylar firmy Green-Qube eliminuje hotspoty o 94%. 

Inną innowacją mylaru Green-Qube XREFLECT® Mylar jest to, że wypukłe diamenty odbijają światło w wielu kierunkach, wzmacniając energię światła. Kiedy światło odbija się od płaskich powierzchni, działa po prostu jak lustro i wraca w to samo miejsce. Nasze wytłaczane diamenty odbijają światło w wielu kierunkach, zapewniając doskonałe i równomierne rozpraszanie światła.

XREFLECT® zapewnia doskonały współczynnik odbicia 98%, zapewniając unikalny i ulepszony ekosystem dla optymalnego wzrostu roślin.

Końcówki antypoślizgowe ®

W edycji Green Qube V wszystkich naszych serii namiotów do uprawy nie tylko zwiększyliśmy liczbę otrzymywanych wieszaków, ale także ulepszyliśmy je.

Każdy wieszak jest teraz wyposażony w nasze zupełnie nowe silikonowe końcówki antypoślizgowe. Te sprytne małe końcówki można znaleźć na każdym drążku do zawieszania. Pozwalają one zakryć metal, który znajduje się na ramie. Oznacza to, że pręty nie ślizgają się. Zamiast tego siedzą nieruchomo w pozycji, w której je ustawiasz, dzięki czemu dodanie wyposażenia do tych prętów to bułka z masłem! Zwiększają również stabilność ciężaru i eliminują ślizganie się pręta.

Hydrometer Guard ®

W najnowszej edycji Green Qube V znajdziesz nasz nowy Hydrometer Guard w całej gamie namiotów - Green-Qube, Quick-Qube i Roof-Qube. Przezroczysta kieszeń umieszczona w górnej przedniej części namiotu do uprawy, do której można wsunąć hydrometr.

Następnie znajduje się otwór prowadzący bezpośrednio do namiotu, do którego można następnie włożyć sondę hydrometru, umożliwiając monitorowanie wzrostu bez dostępu do namiotu. Dwa otwory (jeden w namiocie i jeden w kieszeni) są odpowiednio wyrównane, więc nie ma bezpośredniej linii światła do namiotu. Zapewnia to całkowitą ochronę przed światłem.

Zewnętrzna powłoka Oxford 600D™ 

Nasze zewnętrzne powłoki we wszystkich pomieszczeniach do uprawy Green-Qube i Roof-Qube składają się z doskonałej i bardzo grubej tkaniny 600D Oxford ™. Po poważnych inwestycjach w badania i testy, nasz zespół zaopatrzeniowy wybrał ten luksusowy, wysokowydajny materiał, aby zapewnić najlepsze wszechstronne rozwiązanie powłoki zewnętrznej.

Chociaż tkanina Oxford ™ jest droga, mocno wierzymy, że jest to odpowiednia tkanina do wykonywanej pracy. 

Korzyści są oczywiste:

 • Sprawia, że namiot jest bardzo mocny, dzięki czemu zapewnia trwałość i długowieczność
 • Wysoka gęstość, więc nie ma przecieków światła
 • Lepiej unika się niechcianych zapachów, dźwięków, ciepła i wilgoci
 • Łatwiejszy w transporcie
 • Łatwiej się poruszać
 • Łatwiejsze do przechowywania
 • Łatwiejsze rozkładanie i składanie namiotu

 

UPLIFT MAX Bar ®

Przemyślana, opatentowana konstrukcja pozwala rurom dopływowym zachować prawdziwą poziomą pozycję, dzięki czemu woda może łatwo dostać się do namiotu do uprawy, co eliminuje cofanie się wody i zapewnia łatwy przepływ. To sprawia, że system wodny, taki jak AutoPots lub IWS, jest najbardziej wydajny i skuteczny.

W namiocie istnieje również zgrabna skarpeta wlotowa, która zapewnia 100% ochronę przed światłem.

Wszystkie nasze namioty Green-Qube, Roof-Qube i LED-Qube (oprócz GQ60 i GQ80) są wyposażone w co najmniej jeden Uplift, większe namioty (GQ1224 i większe) są wyposażone w dwa takie rozwiązania.

Edycja Green Qube V ma teraz kierownice Uplift MAX. Mierząc 12 cm, zapewnia dodatkową przestrzeń, co ułatwia ich ustawienie i użytkowanie.

STÓJ. Odłóż swój nóż Stanleya. Upuść nożyczki. Green-Qube chce powstrzymać świat przed włamywaniem się do ich własnych namiotów hodowlanych. Hodowcy nie muszą już ciąć / siekać / kroić dziur w płótnie, aby można było wprowadzić rury dopływowe. To wszystko brzmi trochę pierwotnie, prawda? Ale to jest rzeczywistość dla każdego hodowcy, który ma standardowe namioty do uprawy i chce wykorzystać prostotę i łatwość systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie.

Następną przeszkodą dla hodowców jest doprowadzenie rur dopływowych do namiotu. Jak utrzymywać je płasko, gdy muszą pokonywać słupki namiotu do uprawy? Prosta odpowiedź brzmi - nie możesz. Ale jeśli oznacza to, że twój system wodny traci część swojej skuteczności, to nie jest to odpowiedź, którą chcesz usłyszeć.

Sensor Window ®

Wszystkie namioty Green-Qube, Roof-Qube i LED-Qubes są teraz standardowo wyposażone w Sensor Windows®. Nasze mniejsze namioty mają tylko jeden, podczas gdy większe namioty (Green-Qube 200, Green-Qube 240 i Green-Qube 300) mają dwa.

Rośliny mają rytm dobowy, który jest w zasadzie cyklem, który mówi roślinom, kiedy spać, wstać i jeść, regulując w ten sposób wiele procesów fizjologicznych. We współpracy naukowców z Austrii, Finlandii i Węgier wykorzystano skanery laserowe na roślinach do pomiaru ich „ruchu snu”. Chociaż nie śpią jak ludzie, zamykają pewne procesy, takie jak fotosynteza. Kiedy światło znika, uwaga rośliny przenosi się na dostarczanie glukozy w całej roślinie. Jasne i ciemne wyzwalacze mówią roślinom, kiedy wytwarzać hormon auksynę, który kontroluje ich wzrost i rozwój.

Kiedy rośliny widzą światło podczas ich nocnego cyklu ma to szkodliwy wpływ na ich wzrost i rozwój, więc jeśli zajrzysz do środka, aby spojrzeć na rośliny możesz je obudzić ze stanu relaksu i odpoczynku.

I tu właśnie wkraczają Sensor Windows® firmy Green-Qube. Wykorzystują sprytną technologię, w której formuła zielonego odcienia filtruje białe światło, dzięki czemu rośliny mogą bez przeszkód pozostawać w obecnym stanie, podczas gdy Ty możesz obserwować swoje rośliny. Podczas oglądania rośliny kontynuują swój żywotny cykl „snu”. Zachowując segment snu, pozwala im to na rezerwowanie i zatrzymywanie zapasów energii, maksymalizując wzrost.

LightSafer ®

Tworzy zewnętrzną skrzynkę świetlną wokół każdego z otworów wentylacyjnych, przechwytującą światło i kierując je bezpośrednio na ziemię. To znacznie zmniejsza ilość światła wpadającego do pomieszczenia i zwiększa niewidzialność namiotu.

Nasza funkcja LightSaver ® to mała ale przydatna funkcja, którą można znaleźć we wszystkich namiotach do uprawy Green-Qube i Roof-Qube. Przeznaczeniem tego rozwiązania jest zatrzymanie wszelkiego „blasku” z zewnątrz. Umieszczony na wszystkich otworach wentylacyjnych, praktyczny Light Saver tworzy wyjątkową zewnętrzną skrzynkę świetlną, która przechwytuje światło i kieruje je bezpośrednio na ziemię. Zmniejsza to ilość światła przedostającego się do pokoju, dzięki czemu namiot bez wysiłku znika z pola widzenia.

Ta zupełnie nowa funkcja na rynku. Dostępna jest wyłącznie w produktach Green-Qube. Przemyślana konstrukcja jest bardzo łatwa do zmontowania, dzięki czemu można jej używać, kiedy chcesz.

Oparty na dwóch wytrzymałych prętach, LightSaver ® można uruchomić, po prostu wsuwając pręt do wkładki znajdującej się po obu stronach klapki wentylacyjnej. Po włożeniu dwóch prętów, po jednym z każdej strony odpowietrznika, klapka jest sztywna i LightSaver jest gotowy do działania. Szpilki można następnie po prostu wyjąć, jeśli chcesz zamknąć otwór wentylacyjny lub nie potrzebujesz otwierać LightSaver.

Aby zmontować, znajdź białe metalowe pręty, które są zapakowane z wiszącymi paskami i broszurą montażową.

 • Otwórz klapkę LightSaver wokół otworu wentylacyjnego.
 • Włóż pręt do jednej z trójkątnych torebek (patrz rysunek), a następnie włóż drugi koniec pręta do drugiej woreczka.
 • LightSaver zostanie teraz wysunięty, kierując światło na podłogę, a nie do Twojego pokoju.

 

StichBLOK ®

Wszyscy użytkownicy namiotów do uprawy mają bardzo podobne wymagania względem swoich namiotów do uprawy, jednym z najważniejszych jest zabezpieczenie przed światłem. Green-Qube wykorzystuje zupełnie nową, przełomową technologię, która radykalnie eliminuje wycieki światła dzięki nowej technologii StitchBLOK®. Zwiększa to odporność na światło o 78%, co oznacza, że namioty Green-Qube są teraz szczelne w 99,9%.

StitchBLOK® znajduje się we wszystkich naszych namiotach do uprawy Green-Qube, Roof-Qube i LED-Qube i zapewnia całkowitą blokadę światła.

StitchBLOK® wykorzystuje piankę Tritec®, która działa podobnie do pianki memory. Wokół wszystkich otworów wentylacyjnych i portów osadzona jest pianka Tritec® jest między wewnętrzną a zewnętrzną powłoką. Po zakończeniu procesu szycia pianka ponownie się nadyma, dzięki czemu wszystkie otwory po ściegu są całkowicie uszczelnione i żadne światło nie może ani się dostać, ani ucieć. Zapewnia to pełne blokowanie światła na wszystkich portach.

 

Specyfikacja:

 • 42-stopniowy dach, który idealnie wpasowuje się w poddasze i przestrzenie okapowe
 • Niższa wysokość 1,8m idealna na strychy i piwnice
 • Mocne metalowe słupy o wymiarach 25 mm x 0,8 mm, malowane proszkowo
 • Diamentowy mylar XREFLECT® zapewnia doskonały współczynnik odbicia i mniej punktów aktywnych
 • Udźwig: + 100kg
 • Podwójne, wodoodporne zamki klasy wojskowej z gumowym podkładem
 • Hydrometer Guard - przezroczysta kieszeń umieszczona z przodu namiotu z bezpośrednim dostępem do namiotu
 • Powłoka zewnętrzna jest teraz bardzo mocna i gruba 600D
 • Silikonowe końcówki antypoślizgowe na wszystkich drążkach do zawieszania zapewniają stabilność obciążenia i brak ślizgania się drążka
 • Multi Use 360 Access - umiejscowienie drzwi i funkcji w celu uzyskania pełnego dostępu w dowolnej pozycji
 • LightSavers® na wszystkich otworach wentylacyjnych odbija światło
 • StitchBLOK® z technologią pianki Tritec® zapewnia ochronę przed światłem w ultra-blackout
 • Do tego haczyki na drzwi , paski do zawieszania i podłoga ociekowa

 


 

NAMIOT UPRAWOWY ROOF QUBE 120

 • Rozmiar: 1,2m x 1,2m x 1,8m
 • 1 x główne drzwi dostępowe i 2 x boczne drzwi
 • 1 x okienko "Czujka"
 • 1 x  Uplift MAX ® - bardzo wysokie, teraz mierzą 12 cm. Do systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie, np. Autopot, Multiflow i IWS Systems
 • 4 x 200cm podwójne otwory wylotowe, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 2 x skarpety kablowe
 • 3 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady MicroMesh

 


 

NAMIOT UPRAWOWY ROOF QUBE 1224

 • Rozmiar: 1,2m x 2,4m x 1,8m
 • 1 x główne drzwi dostępowe i 2 x boczne drzwi, 1 x tylne. Wszystkie z plastikowymi haczykami na drzwi
 • 1 x okienko "Czujka"
 • 1 x  Uplift MAX ® - bardzo wysokie, teraz mierzą 12 cm. Do systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie, np. Autopot, Multiflow i IWS Systems
 • 4 x 250cm podwójne otwory wylotowe, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 2 x skarpety kablowe
 • 5 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady MicroMesh

 


 

NAMIOT UPRAWOWY ROOF QUBE 150

 • Rozmiar: 1,5m x 1,5m x 1,8m
 • 1 x główne drzwi dostępowe i 2 x boczne drzwi. Wszystkie z plastikowymi haczykami na drzwi
 • 1 x okienko "Czujka"
 • 1 x  Uplift MAX ® - bardzo wysokie, teraz mierzą 12 cm. Do systemów wodnych zasilanych grawitacyjnie, np. Autopot, Multiflow i IWS Systems
 • 4 x 200cm podwójne otwory wylotowe, które pasują do wszystkich rozmiarów kanałów, w tym przewodów akustycznych
 • 2 x skarpety kablowe
 • 3 x zewnętrzne pasywne otwory wentylacyjne z 700 mikronami odpornymi na owady MicroMesh

 


 ROOF QUBE

 

 

UPLIFT BAR

 

Montaż Roof Qube

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Inni klienci kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium