Produkt dnia
Lumii Zasilacz Solar CMH 315W
Lumii Zasilacz Solar CMH 315W

640,00 zł

szt.

Systemy oświetlenia DAYLIGHT powstały w wyniku dziesięcioleci badań i rozwoju w Anglii. Projektujemy i tworzymy produkty specjalnie z myślą o hodowcach indoor.

Oferujemy najwyższej jakości oświetlenie do uprawy w pomieszczeniach, zapewniające najwyższą jakość światła, w cenie, która nie obraża portfela, dążymy do tego, aby wyjątkowe produkty do oświetlenia roślin były dostępne dla każdego hodowcy.

Produkujemy całą gamę produktów, a zespół inżynierów jest zaangażowany w zapewnienie, że jakość każdego wyprodukowanego przez nas produktu jest nie do pobicia. Od precyzyjnie wykonanych odbłyśników, po styczniki i przekaźniki o dużej obciążalności, nasi technicy upewniają się, że tylko produkty najwyższej jakości trafiają do Twojego pokoju do uprawy.

Stale testujemy i rozwijamy produkty za pomocą naszych niestandardowych stanowisk testowych, aby nasze produkty działały na najwyższym poziomie. Niezależnie od funkcjonalności zasilaczy, poprzez rozprzestrzenianie się światła od reflektorów po wyjścia lamp, upewniamy się, że utrzymujemy naszą pozycję na szczycie technologii oświetlenia do uprawy w pomieszczeniach.

Daylight

Daylight Maxibright Kontroler Daylight Maxibright Kontroler
Producent: Daylight
Cena:

4 950,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium