Produkt dnia

Addipure Starter Kit Eter Dimetylowy Butan zestaw do ekstrakcji oleju konopi

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 810,00 zł 810.00
ilość szt.
Zyskujesz 162 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Addipure
Kod produktu: A566-627E7_20

Opis

Addipure Starter Kit Eter Dimetylowy Butan zestaw do ekstrakcji oleju konopi

 

Zawiera wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia wydajnej ekstrakcji roślin. Szwajcarska jakość.

ADDIPURE StarterKit zawiera:

 • Ekstraktor PEO 60*50 lub 35*35, pojemność do 60g (60*50) lub 35g (35*35) w zależności od wariantu, bez regulacji wysokości
 • 2 puszki 500 ml eteru dimetylowego (DME) o czystości 99,99%.
 • 2 puszki 500 ml n-Butanu o czystości 99,39%.
 • 1 zestaw 5 białych, opatentowanych filtrów ekstrakcyjnych ADQ
 • 1 dziewicza folia PTFE 333 x 300 x 0,1 mm
 • Pakowane w eleganckie pudełko typu kraft z magnetycznym zamknięciem.

 

Zestaw startowy ADDIPURE PEO zawiera najważniejsze produkty do rozpoczęcia wydajnej ekstrakcji roślin i zdobycia pierwszych doświadczeń. Doskonale nadaje się do ekstrakcji rozdrobnionych liści, kwiatów, ziół, gałązek lub całych roślin, jak również ścinków powstałych podczas zbiorów i przetwarzania.


Ekstraktor ADDIPURE PEO jest wykonany z bezpiecznego dla żywności aluminium z anodyzowaną powierzchnią. Bezbarwna anodyzowana warstwa zwiększa twardość powierzchni i zmniejsza wartości tarcia podczas ekstrakcji roślin. Ta wypróbowana i sprawdzona przez lata warstwa ochronna przedłuża trwałość sprawdzonych ekstraktorów ADDIPURE PEO. Dzięki modułowej konstrukcji różne rurki do ekstrakcji ADDIPURE można elastycznie dostosować do ilości wkładu roślinnego podlegającego ekstrakcji. Wszystkie elementy są skręcane i można je pojedynczo demontować. Upraszcza to napełnianie, konserwację i przechowywanie.

Wyjątkową cechą ekstraktora jest innowacyjny trójwarstwowy system filtrów PEO, który gwarantuje najwyższą czystość. Opatentowany biały filtr ekstrakcyjny ADQ jest umieszczony pomiędzy filtrem o grubych oczkach (400µ) a filtrem o drobnych oczkach (50µ) ze stali nierdzewnej. Filtry ze stali nierdzewnej mogą być używane wielokrotnie. Biały filtr ekstrakcyjny ADQ należy wymienić po 5-7 ekstrakcjach.

Urządzenie do regulacji wysokości ADDIPURE można zamówić dodatkowo jako rozwiązanie opcjonalne.

Aby zapewnić wysoką czystość uzyskanego ekstraktu olejowego, ekstraktory ADDIPURE PEO i dwa filtry ze stali nierdzewnej powinny być czyszczone po ekstrakcji roślin. Do tego celu polecamy środek czyszczący ADDIPURE 2in1 Cleaner Disinfectant, który ma jednocześnie działanie dezynfekujące.

ADDITEQ udziela dwuletniej gwarancji jakości na ekstraktory ADDIPURE PEO.

Eter dimetylowy (DME) ADDIPURE jest organicznym środkiem do ekstrakcji nadającym się do kontaktu z żywnością o wysokiej i laboratoryjnie potwierdzonej czystości na poziomie 99,99%. ADDIPURE DME umożliwia szerokie spektrum rozpuszczania flawonoidów i terpenów. Silne właściwości rozpuszczania wielu substratów przez DME umożliwiają uzyskanie większej ilości ekstrahowanego produktów w porównaniu do n-butanu.

n-butan ADDIPURE jest organicznym środkiem do ekstrakcji nadającym się do kontaktu z żywnością o wysokiej i laboratoryjnie potwierdzonej czystości na poziomie 99,39%. n-butan ADDIPURE jest wielokrotnie filtrowany i bezwonny. W porównaniu z DME n-butan ekstrahuje mniej chlorofilu, wosków i lipidów z roślin konopi. W rezultacie uzyskujemy zróżnicowany, aromatyczny profil terpenowy. Wewnętrzna warstwa ochronna w puszce składająca się w 100% z epoksydowego złotego lakieru jest unikalna na skalę światową. Ta innowacyjna powłoka wewnętrzna zapewnia wysokiej jakości ochronę i utrzymuje czystość n-butanu ADDIPURE na poziomie 99,39%.

Dzięki dużym puszkom ADDIPURE o pojemności 500 ml można trwale zmniejszyć ilość odpadów w porównaniu z puszkami o mniejszej pojemności. ADDIPURE DME jest produkowany w Unii Europejskiej w sposób przyjazny dla środowiska.

Dziewicza folia PTFE ADDIPURE nie przywiera, a ekstrakt można łatwo usunąć bez strat. Dzięki wysokiej jakości materiału, dziewicza folia PTFE od ADDIPURE jest trwała i może być używana wielokrotnie.
Wymiary 333 x 300 x 0,1 mm. Aby zapewnić wysoką czystość uzyskanego ekstraktu olejowego, po ekstrakcji roślin należy oczyścić dziewiczą folię PTFE ADDIPURE. Do tego celu polecamy środek czyszczący ADDIPURE 2in1 Cleaner Disinfectant, który ma jednocześnie działanie dezynfekujące.

Opatentowany filtr ekstrakcyjny ADQ od ADDIPURE w połączeniu z dwoma filtrami ze stali nierdzewnej ADDIPURE charakteryzuje się technicznym wykonaniem i wysoką wydajnością, zapewniając czystość ekstraktu. Aby zapewnić wysoką czystość uzyskanego ekstraktu olejowego, biały filtr ekstrakcyjny ADQ należy wymienić po 5-7 ekstrakcjach.


Dane techniczne:

 • Wkład roślinny: do 60g (60*50) lub 35g (35*35) w zależności od wariantu
 • Materiał: bezpieczne dla żywności aluminium/powłoka anodyzowana
 • Średnica rurki: 50mm (60*50) lub 35mm w zależności od wariantu
 • Długość rurki: 135mm (60*50) lub 210mm(35*35) w zależności od wariantu
 • Zestaw startowy PEO: Waga całkowita 2500 g
 • ADDIPURE DME: Potwierdzona laboratoryjnie czystość wynosząca 99,99%
 • n-Butan ADDIPURE: Potwierdzona laboratoryjnie czystość wynosząca 99,39%
 • Dziewicza folia PTFE: Odporna na eter dimetylowy (DME) i n-butan


  Uwaga: Nie wolno używać w pomieszczeniach zamkniętych, używać tylko na zewnątrz. Trzymać z dala od otwartego ognia i innych źródeł łatwopalnych. Nie należy palić tytoniu podczas ekstrakcji.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
Inni klienci kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium