Produkt dnia

Addipure Starter Kit n-Butan zestaw do ekstrakcji oleju konopi

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 810,00 zł 810.00
ilość szt.
Zyskujesz 162 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Addipure
Kod produktu: 2F78-289C2

Opis

Addipure Starter Kit n-Butan zestaw do ekstrakcji oleju konopi

 

ADDIPURE StarterKit (n-Butan). Zawiera wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia wydajnej ekstrakcji roślin. Szwajcarska jakość.

Zestaw startowy ADDIPURE StarterKit zawiera:

 • Ekstraktor PEO 35*35 lub 60*50 w zależności od wariantu, pojemność do 35g (35*35) lub 60g (60*50) w zależności od wariantu, bez regulacji wysokości
 • 4 puszki 500ml n-Butanu o czystości 99,39%.
 • 1 zestaw 5 białych, opatentowanych filtrów ekstrakcyjnych ADQ
 • 1 dziewicza folia PTFE 333 x 300 x 0,1 mm

Zestaw startowy ADDIPURE PEO zawiera najważniejsze produkty do rozpoczęcia wydajnej ekstrakcji roślin i zdobycia pierwszych doświadczeń. Doskonale nadaje się do ekstrakcji rozdrobnionych liści, kwiatów, ziół, gałązek lub całych roślin, jak również ścinków powstałych podczas zbiorów i przetwarzania.

Ekstraktor ADDIPURE PEO jest wykonany z bezpiecznego dla żywności aluminium z anodyzowaną powierzchnią. Bezbarwna anodyzowana warstwa zwiększa twardość powierzchni i zmniejsza wartości tarcia podczas ekstrakcji roślin. Ta wypróbowana i sprawdzona przez lata warstwa ochronna przedłuża trwałość sprawdzonych ekstraktorów ADDIPURE PEO. Dzięki modułowej konstrukcji różne rurki do ekstrakcji ADDIPURE można elastycznie dostosować do ilości wkładu roślinnego podlegającego ekstrakcji. Wszystkie elementy są skręcane i można je pojedynczo demontować. Upraszcza to napełnianie, konserwację i przechowywanie.

Wyjątkową cechą ekstraktora jest innowacyjny trójwarstwowy system filtrów PEO, który gwarantuje najwyższą czystość. Opatentowany biały filtr ekstrakcyjny ADQ jest umieszczony pomiędzy filtrem o grubych oczkach (400µ) a filtrem o drobnych oczkach (50µ) ze stali nierdzewnej. Filtry ze stali nierdzewnej mogą być używane wielokrotnie. Biały filtr ekstrakcyjny ADQ należy wymienić po 5-7 ekstrakcjach.

Urządzenie do regulacji wysokości ADDIPURE można zamówić dodatkowo jako rozwiązanie opcjonalne.

Aby zapewnić wysoką czystość uzyskanego ekstraktu olejowego, ekstraktory ADDIPURE PEO i dwa filtry ze stali nierdzewnej powinny być czyszczone po ekstrakcji roślin. Do tego celu polecamy środek czyszczący ADDIPURE 2in1 Cleaner Disinfectant, który ma jednocześnie działanie dezynfekujące.

ADDITEQ udziela dwuletniej gwarancji jakości na ekstraktory ADDIPURE PEO.

n-butan ADDIPURE jest organicznym środkiem do ekstrakcji nadającym się do kontaktu z żywnością o wysokiej i laboratoryjnie potwierdzonej czystości na poziomie 99,39%. n-butan ADDIPURE jest wielokrotnie filtrowany i bezwonny. W porównaniu z DME n-butan ekstrahuje mniej chlorofilu, wosków i lipidów z roślin konopi. W rezultacie uzyskujemy zróżnicowany, aromatyczny profil terpenowy. Wewnętrzna warstwa ochronna w puszce składająca się w 100% z epoksydowego złotego lakieru jest unikalna na skalę światową. Ta innowacyjna powłoka wewnętrzna zapewnia wysokiej jakości ochronę i utrzymuje wysoką czystość n-butanu ADDIPURE na poziomie 99,39%.

Dzięki dużym puszkom ADDIPURE o pojemności 500 ml można trwale zmniejszyć ilość odpadów w porównaniu z puszkami o mniejszej pojemności. n-Butan ADDIPURE jest produkowany w Unii Europejskiej w sposób przyjazny dla środowiska.

Dziewicza folia PTFE ADDIPURE nie przywiera, a ekstrakt można łatwo usunąć bez strat. Dzięki wysokiej jakości materiału, dziewicza folia PTFE od ADDIPURE jest trwała i może być używana wielokrotnie.
Wymiary 333 x 300 x 0,1 mm. Aby zapewnić wysoką czystość uzyskanego ekstraktu olejowego, po ekstrakcji roślin należy oczyścić dziewiczą folię PTFE ADDIPURE. Do tego celu polecamy środek czyszczący ADDIPURE 2in1 Cleaner Disinfectant, który ma jednocześnie działanie dezynfekujące.

Opatentowany filtr ekstrakcyjny ADQ od ADDIPURE w połączeniu z dwoma filtrami ze stali nierdzewnej ADDIPURE charakteryzuje się technicznym wykonaniem i wysoką wydajnością, zapewniając czystość ekstraktu. Aby zapewnić wysoką czystość uzyskanego ekstraktu olejowego, biały filtr ekstrakcyjny ADQ należy wymienić po 5-7 ekstrakcjach.


Dane techniczne

 • Wkład roślinny: do 15 g (35*35) lub 20g (60*50)
 • Materiał: bezpieczne dla żywności aluminium/powłoka anodyzowana
 • Średnica rurki: 35 mm (35*35) lub 50mm (60*50) w zależności od wariantu 
 • Długość rurki: 210 mm (35*35) lub 135 (60*50)
 • Zestaw startowy PEO: Waga całkowita 2500 g
 • n-Butan ADDIPURE: Potwierdzona laboratoryjnie czystość wynosząca 99,39%
 • Dziewicza folia PTFE: Odporna na eter dimetylowy (DME) i n-butan


Uwaga: Nie wolno używać w pomieszczeniach zamkniętych, używać tylko na zewnątrz. Trzymać z dala od otwartego ognia i innych źródeł łatwopalnych. Nie należy palić tytoniu podczas ekstrakcji.

ADDITEQ jest zaangażowany w rozwój i produkcję najlepszych w Europie urządzeń do ekstrakcji materiału roślinnego w celu uzyskania najczystszych ekstraktów olejków eterycznych. Linia ADDIPURE PEO została zaprojektowana w wydajnego i łatwego pozyskiwania czystego ekstraktu.

 

Dodatkowe elementy nie wchodzące w skład zestawu. Do kupienia osobno:

 • Urządzenie do regulacji wysokości ADDIPURE.
 • Aby zapewnić wysoką czystość uzyskanego ekstraktu olejowego, ekstraktory ADDIPURE PEO i filtry ze stali nierdzewnej powinny być czyszczone po ekstrakcji roślin. Do tego celu polecamy środek czyszczący ADDIPURE Bio Cleaner, który ma jednocześnie działanie dezynfekujące.

 

 

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium