Produkt dnia

Grotek Organics Synergy - mikoryza grzyby do roślin

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 235,00 zł 235.00
ilość szt.
Zyskujesz 47 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: Grotek
Kod produktu: 1B38-38900

Opis

Grotek Organics Synergy - mikoryza grzyby do roślin

 

Grotek Synergy - mikoryza do stosowania z nawozami mineralnymi.

Odmiana mikoryzy występująca w Synergy jest szczególnie skuteczna w intensywnym rolnictwie, gdy stosuje się nawozy. Nie wszystkie mikoryzy mają spójne pozytywne wyniki z kulturami. Wynika to z braku kolonizacji, na którą może mieć wpływ stosowanie dowolnego nawozu. Ten konkretny szczep dostosowuje się i toleruje środowiska solankowe (EC) występujące w intensywnym rolnictwie znacznie lepiej niż glomus intraradices i glomus mosseae. W tych warunkach Synergy błyszczy szybką kolonizacją i zwiększonym wpływem na rośliny i struktury gleby.

Synergy™ to proszek na bazie gliny zawierający grzyby, który pomaga roślinom osiągnąć wybuchowy rozwój korzeni i ogólny wzrost aż do zbiorów. Grzyby mikoryzowe arbuskularne (AMF) wspierają wzrost i produktywność większości roślin na naszej planecie, a także bezpośrednio pomagają poprawić warunki glebowe.

Odmiana mikoryzy występująca w Synergy™ jest szczególnie skuteczna w intensywnym rolnictwie przy stosowaniu nawozów. Nie wszystkie Mykoryzy mają stałe pozytywne wyniki z uprawami. Wynika to z braku kolonizacji, na którą może mieć wpływ stosowanie dowolnego nawozu. Ten konkretny szczep dostosowuje się i toleruje środowiska solankowe (wysoki EC) występujące w intensywnym rolnictwie znacznie lepiej niż glomus intraradices i glomus mosseae. W tych warunkach Synergy™ błyszczy szybką kolonizacją i lepszym wpływem na rośliny i struktury gleby.

 

  • Kompatybilny z każdym nawozem
  • Wiodąca kolonizacja
  • Działa dobrze w środowisku o wysokiej zawartości EC (sole)

 

Skład:

Mycorrhizae (Glomus iranicum var tenuihypharum)

 

Gwarantowana minimalna analiza:

Glomus iranicum var tenuihypharum - 120 CFU/gram

 

 

Instrukcje użytkowania

Unikaj kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. Po użyciu umyć ręce. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu z pokrywką zabezpieczoną między użyciami. Unikaj kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu.

Przeszczep - Dodaj 1g na 4L ziemi doniczkowej. Zastosuj 5 dni po przeszczepie. Mieszanie ziemi doniczkowej z Grotek Organics Black Pearl może zwiększyć korzyści.

Root Drench - Dodaj 1g na 4L ziemi doniczkowej. Stosuj co 10-14 dni do zbiorów (zapewnia wysoki kontakt w miarę wzrostu korzeni). W przypadku stosowania na zewnątrz w prawdziwej glebie należy nakładać 1,5 kg / akr (3 kg / ha) kilka dni po przesadzeniu i ponownie 2-3 razy w sezonie wegetacyjnym.

Kompatybilny z Grotek Organics Root Force dla dodatkowego uderzenia. Upewnij się, że dobrze wymieszałeś roztwór. Jeśli roztwór znajduje się w zbiorniku, wymagane jest mieszanie. Mieszanie tuż przed użyciem gwarantuje najlepsze rezultaty.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium